Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Allah razı olsun canım

Ölmüş kadının arkasından konuşmak istemem ama bizimkinde de büyü işleri falan varmış anneme çok çektirmiş bana babaanne olamadı yabancı gibiydik bayramdan bayrama..

Sıkma canını Allah zerre kadar olan iyiliğin de kötülüğün de karşılığını verecektir.

Amin. Gerçekten zor şey insan kalabilmek...
Regl oldum dün karnım şiş bi yandan üşüyorum bi yandan sıcak basıyo eeeeh diyip tokatlayacam kendimi
Canım tatlı istiyooooore
Bende dün değil evelllki gün canım tatlı istiyor yok para harcamayacamndiye diye fırında.tavukmyaparkennaman bir trilece köy fırına dedim oturdum bir tepsi trilece yaptım iki gündür yiyoru ohhh şükür hasta oldum sabah valla bu nedir neden bu şekerli şey yeme.istegi olur gerçekten bir garip yaşıyorum son yıllarda iyice...

Ayrıca yok otleuc tutacaktim yok efendim mezarlık ziyareti kaldı mı şimdi bayram bayram ufff hiç sevmiyorum bayramda regli...
Zaten yarında yolculuğa cikacaz yani sıcak bir yandan hastalık çocuk valiz yedir pişir pehhh bir geçse şu 9 gun

Amin. Gerçekten zor şey insan kalabilmek...
Kesinlikle öyle
regl döneminde öyle oluyor ya yiyeceğiz ne yapalım beden glukoz istiyorsa vereceğiz istediğini
çünkü canımız kendimiz

bende aynı durumdayım ama bir türlü olamadım
yarında tatile gidiyorum
aşırı şiştim
civanperçemi söktürür diyorlar denemedim ben ama bi bak istersen
Olamamak da ayrı sıkıntı ha yürüyen bomba gibi geziyo insan kime ne saman patlayacağı belli olmuyor

Şu an ilçeye gidiyorum bileti aradım aldım özellikle de belirtttim kesin geleceğim gelemezsem ararım sakın satmayın diye . Malum bayram yoğunluğu…
Garaja giden otobüs geç geldi trafik derken tam vaktinde anca gidebildim garaja bi de ne duyayım

Bileti satmışlar

Hiç boş yer yok zaten bunu da öğlen ayırtmıştım zaten sıcakta koştur koştur gitmişim

Bi kavga patlattım bütün garaj bize bakıyor en son bi şekilde ayarlamak zorunda kaldılar

Bi de kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar sinirim zıpladı hava 35 derece

Bindim derken yanımdaki kadın bütüüüünnn akrabalarina tek tek haber verdi bindiklerini uzun uzun konuşuyor 20 dakika oldu en son uyardım artık
Toplu taşımada bu kadar uzun tlf görüşmesi yapılmaz diye zaten kapatacaktım diyo

Dedim bindiğinizden beri konuşuyorsunuz

Üç sıra öndeki adam da konuşuyor ona niye bişey demiyoruz diyo e dedim siz yanındasınız onun sesi gelmiyor

Güzel mevlam seçip seçip gönderiyor bugün

Selam genşler
Allahiiiiim diyen kedi gibi tüm gün yanıyoruz
Öğleden sonra 3 gibi izin aldım
Evi öğlen toplamıştım gelince camları sildim
Sonrada evi supurdum toz aldım
Kizcem yerleri sildi
Banyo lavabo wc yikadim
Bamya çorbası pilav yaptım yemeğe
Derkeeeen bir yağmur bastırdı oyyyyy gitti camlar
Balkonda oturuyorum şimdi ne güzel serinlik geliyor

Büyükbaş bu aralar ya dediğimi ikiletmiyor ya da söylemeden yapıyor altından ne çıkacak bakalim
Yatak odasının cami acilmiyordu birini getirmiş yaptırmış.
Mutfak dolabının mentesesi kırılmış kapak sıkıntılıydı yapmis
Biçaklarin ucu actirilacakti. Akşam götüremem dedi sabah götürmüş
Bayram çikolatası ve yufka almış söylemeden ben şokingen
Size normal gelebilir ama evde ben 100kere söylemeden trip atmadan bağırıp çağırmadan asla bisey yapılmaz sasirdim

Ay daim olsun maşallah maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…