Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Selam gençler
Sabah vatandaşla sanayiye gittik holdeki dolapların kulplari kırıldı değiştirelim dedim 320 oraya ödedim.
Kiza aldığım eşofman tülermişti daha 1 ay olmadı onu iade ettim 600tllik alışveriş çeki verdiler 300une etek aldı 300unu sonra kullanalım dedik
Kitap aldı 220tl
Çanta aldı 320tl
Gratise girdi 300tl
Daha kart kesilmedi dedim ama dinlemedi
Bi arkadaş hastanede yatıyordu küçük bir operasyon getirmiş ona çay demleyip kek yapıp götürdüm okul çıkışı
Kıyma çıkarmıştım evdekilerede ekmek arası köfte yaptim
Yatıyorum iyi geceler

Bugün kredi kartım borcum 6338 tl olarak kesildi

kart borcunun içerisinde elektrik ,doğalgaz ,cep telefonu faturaları , benzin ,internetten yapılan giysi ,nevresim, bulaşık makinası detejanı alışverişlerine ait taksitler ,deprem vergilerine ait taksitler , kasko taksiti , trafik cezası taksiti ,az da olsa market alışverişi gibi harcamalar var.

nasip olursa bugün tarım krediye gidip birkaç paket koyun peyniri alma niyetim var

Bugün toplamda 771 tl harcadım

Ödemeler hadi uygulamasıyla, kartla ve de elden şeklinde değişti yerine göre
Allah bereket versin kazançlarımıza

Öyle mi o zaman alış veriş yapmayız olur biter
Sürekli boykot ürünlerini indirime koyup broşürlerde özellikle bir sayfayı bu ürünlere ayırıyor sadece

1-7 Haziran son damla oldu artık herkes boykot ediyor

Allah milletimize kurtuluş savaşındaki şuurdan nasip etsin gerçekten bir an önce ayağa kalkmamız her alanda kendimize yetmemiz lazım

Amin canım alışverişe gitmeyip ciroları yerlerde gezsin
Dediğin gibi bize iş düşüyor
Memlekette alış veriş yapacak yer mi yok
Herkese Rabbim akıl fikir idrak versin çok amin
Allah razı olsun canım bilgilendirdiğin için

Allah senden De razı olsun ablacım elimizden dua ve boykot etmekten başka bir şey gelmiyor maalesef

Başka seçenek çok tabi ki yeter ki safımız belli olsun

Allah senden De razı olsun ablacım elimizden dua ve boykot etmekten başka bir şey gelmiyor maalesef

Başka seçenek çok tabi ki yeter ki safımız belli olsun
Elbette tatlım karınca misali taşıdığımız su ateşi söndürmese de tarafımız belli gerisi takdiri İlahi
Allah'ım bu davayı muzaffer kılsın bizleri de bu davanın bir neferi kabul ediversin

Hemen hadi uygulaması içindeki paramı banka hesabıma aktardım

Amin ablacım aminnnnn

İyi yaptın valla insanların gözüne sokmak cüretini gösteriyorlar ise sonuçlarına katlansınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…