Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Bugün poğaça ve mercimek köftesi yaptım

Benim oğlan mercimek köftesi sevmezmiş sanki yiyecek insan yok yarın okula götürürüm

Kahvaltımı poğaça peynir kırmızı biber çay mercimek köftesi vs lerle yaptım

Akşama birşey yemek istemiyorum

Aslında bunların yanına bir yalancı tavuk göğsü yapsam çok güzel olacak ,çık aklımdan çık
Kemal paşa ile idare et diyorum teselli ediyorum kendimi

Eklentiler

• IMG-20240602-WA0000.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 46
  • 20240530_085517.jpg
    139,8 KB · Görüntüleme: 49
Sevilmezmi mercimek köftesi off olsada yesekkk.
Bende erken geldimmoglanida erken aldım bize yeşil mercimek oğlana bir firin tepsisi pizza yapmış oldum.acikcasi Domino's pizzada boykot markası oldugundna beri almaz oldum .ev kavruluyor fırından mi sıcaktan mi bilemedim... Biraz sonra özel dersi başlar oğlanın salı toparlamam gerek ama.cay keyfi yapıyorum.yani iyiki çalışıyorum evdenolsam iyice obez olurmuşum.ben

Ben de bugün mercimek köftesi ve poğaçaları okula götürdüm

Arkadaşlar merhaba Ya merak ediyorum penceremden haber alan var mı? Son görülmesi şubat ayında sonrasında hiç girmemiş ama belki özelden, telefondan görüşen falan vardır.
Merak ediyorum kendisini.
Geçenlerde oğlum hastalandı. Hastane sürecimiz oldu. Şu an çok şükür iyi. Ama insanın psikolojisi gerçekten çok etkileniyormuş. Bu süreci yaşarken aklıma geldi penceremden. Çok üzülüyorum.. Umarım daha iyidir. Neler yaşadığını tahmin bile edemeyiz sadece iyi olmasını temenni edebiliyoruz işte..

Merhaba iyi akşamlar canım
Maalesef hiçbir haber yok
Allah peygamber sabrı versin arkadaşımıza

merhaba hanımlar

okulda sene sonu işleriyle uğraşıyoruz yoğun bir şekilde

bugün 8. sınıfların mezuniyet yemeği var oraya gideceğim nasipse

sabah erkenden kalkıp kahvaltımı yaptım ,duşumu aldım
oğlanın kıyafetini ütüledim
okula geçtim

oğlana söyledim mezuniyet yemeğini gelmek istemediğini söyledi ,bugün de babasına takılsın madem

Bugün okul çıkışı anneme para çekiverdim

1000 tl bayram harçlığı verdi şimdiden, kesesine bereket

Eve gelince hemen bir duş aldım öğle namazı dünden kalan birkaç parça çıtır tavuktan yedim

Beyazları makinaya attım çıkınca serdim
Kendime kıyafet ütüledim
Ikındı namazından sonra mezuniyet törenine gittim

Orada iskender kebap yedim 350 tl ödedim

Başka da para harcamadım

Şimdi evdeyim

Bu arada acaba eminevim sistemini bilen kullanan ev veya araba edinen oldu mu? Araba için burnumu sokasim var ama bilemedim ben girerim iflas ederler
Benim arkadaşım araba için girdi bakalım
16 ay sonra parasını alacakmış girişte bi miktar ödeme yapti 35bin gibi bir rakamdı hatirlayamadim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…