Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Ekdersler yapıldı önümüzdeki hafta büyük ihtimal hesaplara yatırılır,Allah bereket versin kazançlarımıza...

Nasip olursa oğlana harçlık gönderir kendime de birazcık altın alırım diye düşünüyorum hayırlısı

Su orucum bitti kızlaaaarrr çok iyi geldi çok şükür
Biraz geçsin tekrar yapmak istiyorum nasipse inşallah
Yarın sulandırılmış meyve suyu ile güne başlarım inşallah
Şifa olsun.istikrariniza hayranım.Allahim dinçlik ağrısızlik versin
Ablacım listesi yok ki 🤣

Akşam 19.00 gibi yemeğini yiyorsun bitiriyorsun sonra niyet ediyorsun

İlk başta 36 saate niyet edersin

Bugün diyelim ki niyet ettin 19.00 da bitirdin yemeği

şifalanmak ve senin rızan için 36 saatlik şifa orucu diye niyet ediyorsun

Sahurda su içebilirsin

Akşam iftarda su içiyorsun bu konuda zorlama yok bir bardak da olur beş bardak da canın istediği kadar içmen lazım fazlası zarar

Sabah 07.00 ye kadar sadece su içip sabah kahvaltı yapabilirsin.

36 saatlikte farklı 72 saatlikte farklı bir süreç oluyor. 3 gün yapacaksan öncesinde İngiliz tuzu ya da lavman yapmalısın (19.00 da yemek yedikten en erken 7-8 saat sonra yapılmalı)

Bitince de bir gün beslenmeye geçiş süresi var direk yağlı tuzlu ya da protein/karbonhidrat yiyemezsin.
Hepsini kaydettim.coo çok güzel .72 saat iyi vallahi.
36 saati beynim 3 gün gibi algıladı ilk aşamada ama akşam.basladiysam.ertesi gün akşama 24 saat yapıyor sonraki gün yani 1.5 günlük bir açlık bakınca.detoks özellikle kıştan çıkınca yapılmalı insanın idrarinin rengi bile.bir çok hastalığın veya sağlıklı ligin habercisi.

Ben de yapacağım cuma başlayıp pazar bitecek şekilde.

Haa birde hacamat öncesi de harika olur.gerci hacamat yaptırmadım ama bizimkini götürmüştüm beş gün öncesinde vegan beslenilmeli demişti Dr.

Şifa versin Allah'ım.
Günaydınn
Sabah bi kalktım çaydanlığın altı yanıyor evde bir koku
Akşamdan beri açık kalmış
Sorumsuzluğun kaçıncı seviyesi bu Allahim beni sınıyor bununla
Bizim evi anlatıyorsunuz..
Sınava gireceklerin kuzularina başarılar dilerim...

Moralim bozuktu o yüzden giremedim hoş hala bozuk çocuk acaip hareketler yapıyor.bazen çocuğa sebep ikinci kez babasıyla birlikte olduğum için pişmanlık yaşıyorum ki öyle böyle değil aşırı büyük bir sorun.yani kısacası aşırı mutsuzum.moralim de ruhumda bedenimde bozuk.Allahim.kimseleri darda koymasın.

Moralim bozuktu o yüzden giremedim hoş hala bozuk çocuk acaip hareketler yapıyor.bazen çocuğa sebep ikinci kez babasıyla birlikte olduğum için pişmanlık yaşıyorum ki öyle böyle değil aşırı büyük bir sorun.yani kısacası aşırı mutsuzum.moralim de ruhumda bedenimde bozuk.Allahim.kimseleri darda koymasın.
Canım Allah gönlüne ferahlık versin
Her daim yar ve yardımcın olsun 🤲😔

Erkenden kalktım
Oğlanın çamaşırlarının başına geçtim 2 valiz yetmemiş parça parça poşetlere de doldurmuş
Bu haftayı çamaşır haftası ilan ettim 🤣🤣🤣🤣

Dünden yemeğim var o nedenle yemek yapmıyacağım

Kıymalı türlü
Makarna
Cacık
Salata
Kola (Oğlan için ben içmiyorum)
Kemal paşa tatlısı

Öğrencilerin sınav kağıtlarını okurum nasipse

Bugün geçen gün yaptığım poğaçadan yapasım var

Kredi kartımın hesap kesimine son 5 gün

Güncel borcum 5988 tl

Içerisinde faturalar, benzin ve çeşitli taksitli işlemler var (emlak vergisi, kasko ,trafik cezası, internetten alışveriş ) az da olsa market harcaması vs

Şifa olsun.istikrariniza hayranım.Allahim dinçlik ağrısızlik versin
amin inşallah hepimize sağlık afiyet versin Rabbim 🤲🏻
Hepsini kaydettim.coo çok güzel .72 saat iyi vallahi.
36 saati beynim 3 gün gibi algıladı ilk aşamada ama akşam.basladiysam.ertesi gün akşama 24 saat yapıyor sonraki gün yani 1.5 günlük bir açlık bakınca.detoks özellikle kıştan çıkınca yapılmalı insanın idrarinin rengi bile.bir çok hastalığın veya sağlıklı ligin habercisi.

Ben de yapacağım cuma başlayıp pazar bitecek şekilde.

Haa birde hacamat öncesi de harika olur.gerci hacamat yaptırmadım ama bizimkini götürmüştüm beş gün öncesinde vegan beslenilmeli demişti Dr.

Şifa versin Allah'ım.
İngiliz tuzu ya da lavmanı unutmayın aman diyim, her ikisini de yemekten 7-8 saat sonra yapın. Özellikle ingiliz tuzu yemekler sindirilmeden içilirse Allah korusun bagırsakların yırtılmasına bile sebep olabilir. 7-8 saat beklenmeli yemekten sonra.

Bazı peygamberler 40 gün oruç tutarmış, bazıları 1 gün oruç tutup 1 gün yermiş(tabi bizim gibi yemek değil 😇)

Peygamberimiz(sav) pazartesi perşembe oruçlarını tutarmış ve iki öğün beslenirmiş(onda da hurma vs yine bizim yediğimiz gibi değil)

Yani açlıkta şifa var gerçekten

Ben de hacamat yaptıracaktım ama şu an ağrılarım baya baya azaldı iyi bi yapan bulana kadar bekleyebilirim.

Aslında 21 hafta 3 günlük oruç tutanlarda Allah’ın izniyle her hastalık(kanser de dahil) şifa bulur diyor aidin Salih hoca. Okullar açılınca bunu yapmak istiyorum nasipse
Rabbim kalbine evine ruhuna inşirah ferahlığı versin 🤲🏻

Allah ferahlık versin o kadar iyi anlıyorum ki seni...
Sanırım 4 adet üzerine tahin konulmuş kemal paşa tatlısı yedim biraz önce 🤣🤣🤣🤣🤣
Ohh afiyet olsun ablacim

Dün o kadar yogundum ki yine
Sabah pazara gittim 10 gibi
800tl harcadım 3 kilo yaprak aldım kilosu 100tl ama helal etmiyorum o kadar kötü çıktı ki yapraklar çok üzüldüm
Geldim nevresimleri değiştirip ütü yaptim sonra temizlik derken akşam oldu
Yemek yapmak istemedim karışık kızartma üzerine domates sos bitti gitti

Bu günde kahvaltıya kaşarlı tava boregi ve sucuklu yumurta hazırladım
Baba oğul bahçeye gittiler kv ile
Kızda arkadaşıyla carsiya gitti
Yalnızım gün boyu
Mutfağı topladım evi topladım Çamaşırları katladım lavabo yikadim
Arkadaslari kahveye çağırdım
Onlar gidince kendime meyve salatası yaptım balkonda keyif yapıyorum ohh havada mis gibi
Akşama da pizza dusunuyorum

X