Küçük bir sorun aklım karışık

Seten2611

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2017
968
307
33
Arkadaşlar merhaba şuan bir gel gitlerddyim konu iş ve iş arkadaşım iş arkadaşımdan çok haz etmiyorum çünkü birkaç bişeyini yakaladım işle ilgili yalanlarını fln bana ters geldi çalıştığım yerin sorumlusuda benim bana emanet bişey olursa die benden bilmesinler ve vicdan azabı çekmiyim die bölge müdürüne söyledim ve dün akşam patron arıyor kamerayla izliyorum hiç konuşmuyorsunuz neden die sordu bende ben çok fazla muhattap olmak istemiyorum çünkü her söylediğine acaba budamı yalan die düşünüyorum size söylediği yalanın sizin tarafınızdan 1 günde öğrenebileceğiniz birşey olmasına rağmen dedim ve patron bu seni ilgilendirmez dedi ortamı düzeltecek olan sensin değişi adam benim gözümde her bokluğu yedi ortamı düzeltecek olan ben oldum ...bu sebepten işten ayrılmak istiyorum çokmu takıyorum kafama sizce

Kazığı yiyen dert etmiyor belli ki
Sen niye işinden olacaksın?

Adam resmen b*ku yiyen benim de, sen kokusundan mi rahatsiz oldun demeye getirmis olayi.
Evet aynen öyle demeye getirdi ama kimse ne yaptığını görmüyor ki yalanların yanında doğru düzgünde yapmıyor işi illa bir problem çıkıyor sonrada kabak ikimizin başına patlıyor ben neden onun yüzünden laf işitiyim ki neden moralim bozulsun zaten çocuk tedavisindeyim stres fln olmamam lazım

Sen adama her yaptıgını söyle .
Sorumluluk senden çıksın .

X