küçük aslanlar

cnnsysl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
282
3
41
Aslan burcu çocuğu (24 Temmuz-23 Ağustos)
Kendi haline bırakıldığında neşeli ve keyifli, bırakılmadığı takdirde ise öfkeli, saldırgan olabilir. Ya da içine kapanabilir. Onu baskı altında tutmak, hareketliyapısında olumsuz tepkilere sebep olacaktır. Özellikle başkalarının içinde azarlamak, küçük düşürmek, emirler vermek gururunu kırar, hatta size karşı bile çıkabilir.Kendisiyle ilgilenilmesi hoşuna gider, hatta bazen kendini bir kral zannedip etrafında uşak gibi dolanmanızı isteyebilir, kendisine kendi işini yapmak zorunda olduğunugöstermeniz gerekir. Çabuk öğrenirler, zekidirler, ama öğrenmeye pek hevesli olmayabilirler. Başarılarından dolayı övülmesi ya da rekabet zorunluluğu hissetmesi butembelliğini yok eder. Sempatik, sevimli, tipik aslan çekiciliği ile insanların ilgisini her zaman için toplarlar. Para konusuna gelince cömerttirler ve harcamayı severler.Bu çocuklar sıkılmaya gelmezler, özgür olmalılar, bağımsız hareket etmeliler, verdiğiniz sert emirleri muhtemelen reddedecektir ya da gururu incineceğinden içinekapanacaktır. Ona uyguladığınız disiplin yumuşak, sürekli ve sabır isteyen bir durum. Ne kadar burnunun dikine, cesur gözükse de küçük aslanın yüreğinde korkularvardır. Onu bütün şefkat ve sevginizle sarın.

ay 2tane yiyenim vardı onlardan biliyodun allah başıma verdi dediğim dedk diyo şimdiden yahu abooooooooooooo ya

bende aslan annesi olucam inşallah ayy ne güzel özellikler ben onun her yerini yerim yaa

benim kızım ikizler ama aynı anlattığınız özelikler var acaba yükselenimi aslanmıki

benimde hem aslan gibi oğlum hemde burcu aslan olan bi bebeğim olacak benimde yükselenim aslan

Canım benım nasılsın aslan gıbı ÇoÇuklarımız Çok ŞÜkÜr. 2.gelıyormuŞ haberlerını alıyorum Çok sık gırmesemde. Bıraz erken olmuŞ ama herŞeyın hayırlısı canım benım demek kı hayırlıs buymuŞ adına sevındım allah saĞlıklısını versın. Ne kadar oldu Şımdı nerdeyse doĞacak belkıde. Kendıne ve kızına Çok ıı bak ÖptÜm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…