kucakçı bebekler

emirhan26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
94
0
kızlar merhaba,
ya benim tatlışkom acayip kucakçı oldu.Ama an geliyor ki artık yoruluyorsun ama asla bıraktırmıyor ağlıyor.Hele alışveriş merkezine falan gidiyoruz arada bir.Beyfendi arabasında oturmayacakmış kucakta etrafa bakacakmış.Arabasını ben sürüyorum babası kucağına alıyor.yada arada değişiyoruz.Felaket bir süper markete gidemiyoruz.Etrafa bakacakmış küçük bey.Bazen memesine reçel değdiriyorum öyle kandırıyorum.Napıcaaaammmm?:uhm:

ayy bilsem sana ssölerim ama malesef tatlım
dün lunaparka gittikk ayyy kızz yatmıyor arabasında cıkıp bakıcakmıs etrafa cadalozzz
napalım artık bizde kucagızmıza aldık
aslında düşünüyorum da olsun herşeyi yeni yeni görüp anlamaya baslıyorlar ben razıyım onu kucakta taşımaya ne biliyim kıyamıyorum işte aglayınca o yüzden alıyorum.ama babazı bazen aldırtmıyor.ve öyle böyle derken bebişlerimiz büyüdüler yaaaa maşallah

zaten yürümeye başlayınca istesekte gelmeyecekler kucağa şimdi tüm sevgimizi sarılarak kucağa alarak gösterelim:)bebekler güvende olmayı istiyorlarmış ilk bir yıl zaten dış dünyaya alışmakla geçiyormuş.bizde onlara mümkün olduğunca güven telkin etmeliyiz ben mesela yatağına uyanıkken yatırıyorum işim varsa 5 dakikada. bir gelip yanına seviyorum konuşuyorum sonra alışıyor yalnız olmadığını anlıyor.

katılıyorum sizlere ama zaman oluyor ki alamıyacağın durumlar oluyor kucağa ama dinlerler mi küçük zuzular ....Yerim ben onları yaawwwww

ayyy ayyyy bilmezmiyim dün gesmeye çıktık akşam üzeri cepaya gittik...ankaralı arkidişler bilirler..geçen sene otoparkın önünde küçük bir lunapark kurulmuştu.bu senede olur diye gittik...ama yok bizde avm'yi gezelim dedik...amannnnnn arabada çığlık çığlığaaaa öyle kucağımızda dolaştıkkkk puseti boşuna almışımm yaneeee bizim kız babasıyla beni puset niyetine kullanıyor...

aynen tatlım ya bunlar var ya 5-6 kg ama bizleri parmaklarında oynatacak kaar zehir akıllılar.aman saolsunlarda napalım şekerimkaydirigubbakcemile3

aahh ahh kızlarr bende bu durumdan muzdaribim.kızlar çok zor oluyor inanın bana.benim artık belim çok ağrımaya başladı.taşıyamıyorum bazen çok yorgun düşünüyorum.bide benimki baya topaç böle devam ederse kesin belime bişeyler olucak.kızlar bunun bi formülü felan yokmu acaba ya????bunu bi eğitim merkezi olsa inanın bana gönericemmm

aynısından bir tane de benim oldu şu son 1 haftadır
herkes ağzına doladı ay çok uslu bebek falan diye
nazar mı değdi nedir anlamadım (
dışarıda olmak dahi yetmiyor illaki kucakta gezdirilecek beyimiz

ayy evet canığım ya aynen benimkide öle herkesin nazara değiyor çocuğuma.tanımadığım insanların bile dikkatini çekiyor ve seviyolar.bende sevmeyin diyemiyorum ve eve geldiğimiz gibi başlıyor dahada huysuzlanmaya.dışarı çıkarmaya korkar oldum.ama mecburen hava alsın diyede çıkarıyorum hergün oofff bian önce büyüselerde kucaktann inseler(kesin o zamanda keşke kucağımda olsa dicez ama))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…