Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri küç kullananların dikkatine ! yardım :(

aysee35.5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
797
4
kızlar az önce küç kullananların sayfasına da yorum olarak yazdım ama sanırım böyle daha çok gören olacak :KK43: benim sorunum her küç yememde, daha doğrusu yutmam da -su ile yutuyorum çünkü- inanılmaz biz mide rahatsızlığı yapıyor :KK43: midemde lunapark işletiyorlar sanki.. ve sonrasında da berbat bir ishal, ve 2güne yakın da o ishal geçmiyor.. ishal durumu bile bi garip yani aslında o kdr ayrıntıya girip mide bulandırmayım :s var mı böyle bir durumla karşılaşan, ne yapayım ben şimdi kullanmayı bırakayım mı sizce ablalarım kardeşlerim? hoş zaten bu durumdan dolayı pek kullanamaz oldum ya, 2günde 1e indirmiştim şimdi o süre zarfında bile toparlanmayabiliyor midem :2:

Ayşecim bence kullanma. Büyütücez diye başka yerden problem çıkmasın sonra. ilk zamanlar benimde ilk içtiğim anda midem bulanıyodu. resmen yutarken ve yuttuktan sonra midem kasılıyodu bulantıdan. ama sonradan kendimi tiskindirmemeye çalıştım. Tadınada alıştım bi sorun kalmadı artık. Ve tuvalete çıkmada etkili oluyor ama ishal yapacak kadar değil. İçme canım ya onun yerine başka şeyler dene

canım madem midene dokundu içme bence kimisinin bünyesi hassas oluyor. Bende bu göğüs büyütmeyle alakalı araştırıyorum burdan birçok öneri sunulmuş ama bu göğüs olayı yapıyla alakalı diye düşünüyorum yani dışardan yağ sürmeyle yada küç vs. içmekle olacağını sanmıyorum. Tabi kimilerine faydalı olmuştur belki. En gözle görülür büyüme ameliyatla olur oda herkezin yapacağı şey değil sanırım doğal halimiz neyse ona razı olsak iyi olucak :97:

bende hem göğüs büyümesine hem de bir çok şeye olan faydası için içmek istiyordum aslında ama :KK43: cidden sayısız faydası varmış ama sanırım bu durumda hiç bi faydasını göremiyorum zaten.. hayıt düşünüyordum birden yüklenmek istemediğim için başlamamıştım, bir de onu deniyeceğim bakalım... hatta önce bi doktora görünmek gerek mi ki hayıt tohumu için? umarım başka kimse zarar görmez.. :) çok sağolun :)

selam kızlar benim gögüslerim normal yanlız sık kilo alıp verdiğim için sarkmalar oluştu toparlayıcı kremler aktardan yağlar aldım değişen bişey yok bir ürün kullanan ve gerçekten faydası gören varsa lütfeeeeennnnnnnnn yazsın.....

selam kızlar benim gögüslerim normal yanlız sık kilo alıp verdiğim için sarkmalar oluştu toparlayıcı kremler aktardan yağlar aldım değişen bişey yok bir ürün kullanan ve gerçekten faydası gören varsa lütfeeeeennnnnnnnn yazsın.....

merhaba canım.
bak ben göğüs büyütmek için ısırgan otu, hayıt tohumu çaıyı içtim. düzenli olarak mersin yağı ve çörek otu yağıyla masaj yaptım. ye akşamları yatmadan göğüs kaslarını geliştirecek bi kaç hareket yaptım. 15 dk mı bile almıyordu egzersiz. inan bana göğüsleri çok sıkılaştırıyor. küçük olmasına ramen yumucaık göğüslerim vardı taş gibi olmaya başladı. eminim uzun süreli kullanımda ne kadar çok değiştiğini sende göreceksin.

cnm her sabah pekmez içiyorum, hani bu küç gögüslere dolgunluk versin birde kan yapsın diye kullanmak istedim,kanda yapıyosa yerim ben bu küçü:KK9:

Yaa bu kuç kadar hayatta hıc bısey benı bulandırmamıstır heralde nar cekırdegı de ondan berbat :KK43: keske cook lezzetlı seyler gogus buyutseydı mesela cıkolata gunde 5 paket yerdım :KK34:

Yaa bu kuç kadar hayatta hıc bısey benı bulandırmamıstır heralde nar cekırdegı de ondan berbat :KK43: keske cook lezzetlı seyler gogus buyutseydı mesela cıkolata gunde 5 paket yerdım :KK34:

nez12 ağzına sağlık çok güzel demişsin :KK34:
küçü 1 çay kaşığı atıyorum ağzıma 1 bardak suyu içiyorum hemen gözümü açıp kapayıncaya kadar yutmuş oluyorum canım küç yutmak hiçbişey artık benim için

ya çok faydalı bir şey zaten kızlar, dokunmasa da bence içsem keşke :KK43: hani sırf göğüs için değil.. hoş bi kaşık atıp su kaktırınca arkadan boğazıma da yapışıyordu ama amaaaannn çok problemliyim ben galiba :KK70: hayıta başladım faydasını gördüm gibi

benim de midem çok hassas küç kullanmaya başlamadan önce çok tereddütte kalmıştım ama sana tavsiyem dut pekmezine karıştırarak yemen, ben böyle kullanıyorum ne bir ağrı midemde ne bir yanma aynı uygulamayı balla yaptım mesela senin dediğin gibi oldu. Pekmez çok iyi geldi zaten dut pekmezinin mideyi yatıştırıcı etkisi de var eğer kullanmaya devam etmek istiyorsan mutlaka dene,)

dut pekmezi he deniyim canım çok sağol :) o da faydalı, mart soğuk yapcakmış hem üşümem hiç oh oh:KK64:

Valla vucutta ostrojen artimina sebep olacak seylerin ayni olcude vucut catlaklarinin artiisna da sebep olacagi seklinde kuskulerim var. Kullanan arkadaslarin gozlemleri nasil?

Valla vucutta ostrojen artimina sebep olacak seylerin ayni olcude vucut catlaklarinin artiisna da sebep olacagi seklinde kuskulerim var. Kullanan arkadaslarin gozlemleri nasil?

kuşkuların gerçek zaten canım ne yazık ki :KK43: ama şöyle, küç için birşey diyemiyorum, kullanamadığımı okumuşsundur zaten ama östrojen içeren şeylerin selülit arttırdığı gerçek.. çatlak kilo alım verimine bağlı olduğunu biliyorum ben ama.. belki daha iyi bilen biri varsa aydınlatır bizi :)

kuc kullaniyorum ama bana ishal mide bulantisi yapmadi. fakat goguslerim az da olsa buyudu.

X