Göz Makyajı Kuaföre gitmeden kaşlarımı nasıl düzeltebilrim ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

xyaseminx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2010
1.614
560
17 yaşındayım ve şu ana kadar hiç kaşlarımı aldırmadım.Bir tek ortaları çıkıyor diye onları aldım zaten orası da iki tüy bişey.Kuaföre gitmeye korkuyorum.Arkadaşlarıma bakıyorum yaptırıyorlar kalın kalın ne güzel kaşlarını incecik yay gibi.Hiç doğal değil o yaşa göre.
Biliyorum bir kere gidersem pişman olurum.Benim kaşlarım da ince değil.Kalırım o zaman badem yağlarına
Kaşlarım aslında kötü değil.Aksine doğal olmasına rağmen belirgin kavisli.Ama altları biraz dağınık sanki
Hani Beren Saat'inkiler gibi.Kaşlarımın altında ince ince tüyler filan.Resim ekleyemiyorum ama alltakine benziyor azcık o kadar olmasa da.

BİHTER'İN GÖZ MAKYAJI NASIL YAPILIR?BŞHTER MAKYAJI - Yumak Sepeti

Son düzenleme:
tatlım bence kaş aldırmaya gitmekte bu kadar korkmana gerek yok. bir seferde kaşlarını temelden yok edemezler :) Ama ben de sana katılıyorum incecik kaşlar 17 yaşındaki kızlara pek yakışmıyor. kaşların seni çok fazla rahatsız etmiyorsa bi süre daha sadece ortalarını alarak idare edebilirsin. ya da gideceğin kuaföre sadece biraz toparlanmasını istediğini çok fazla inceltmek istemediğini ifade edebilirsin. Seçim sana kalmış :))

Aslında korkmayabilirdim ama çevremdekileri görünce.. Bİr çok arkadaşım badem yağı kullanıyor azcık uzasın diye.Şu anda o kadar rahatsız değilim aslında.
Bir de annem engeli var.Zaten sıcak bakmıyor bir de kötü olursa düşemem dilinden :KK61:

bir kere aldıktan sonra devamı gelecek zaten sürekli, bıkacaksın, yine mi diyeceksin ve harcamalarının artık ciddi bir kısmı kuaförlere gitmeye başlayacak nasılsa. erteleyebildiğin kadar ertele derim ben, artık ince kaş da trend olmaktan çıktı zaten.

17 yaşındayım ve şu ana kadar hiç kaşlarımı aldırmadım.Bir tek ortaları çıkıyor diye onları aldım zaten orası da iki tüy bişey.Kuaföre gitmeye korkuyorum.Arkadaşlarıma bakıyorum yaptırıyorlar kalın kalın ne güzel kaşlarını incecik yay gibi.Hiç doğal değil o yaşa göre.
Biliyorum bir kere gidersem pişman olurum.Benim kaşlarım da ince değil.Kalırım o zaman badem yağlarına
Kaşlarım aslında kötü değil.Aksine doğal olmasına rağmen belirgin kavisli.Ama altları biraz dağınık sanki
Hani Beren Saat'inkiler gibi.Kaşlarımın altında ince ince tüyler filan.Resim ekleyemiyorum ama alltakine benziyor azcık o kadar olmasa da.

BİHTER'İN GÖZ MAKYAJI NASIL YAPILIR?BŞHTER MAKYAJI - Yumak Sepeti

merhaba canım kaşlarını aldırmadan önce yüz şeklini çok iyi bilmelisin ve yüzüne yakışıcak bir kaş şekli tercih etmelisin bunun için ilk denemede kesinlikle çok iyi bir kuoföre gitmen gerekir yoksa kaş şeklını begenmeyıp aylarca uzamasını beklersın buda oldukça sıkıcı iyi bir kuoför bul iyice araştır istedigin şekle karar ver ve bunu çok iyi anlar eger gittigin kuoför işinde ustaysa isteginin aksini yapmaz ama sıradan kuoförler kaşına şekil veremez sadece yolunmus ve kıstırılmıs bir iz bırakır kaşında o yüzden kaş tasarımı yapabılıcek bıyer seç ilk denemende

Son düzenleme:
Yüz ifadem donuk gibi.Normalde hiç öyle biri olmamama rağmen.:KK52:
Gözlerim iri ince kaş yakışmaz zaten:KK50:
Kararsızlık çok kötü en iyisi ertelemeye devam :KK34:

Canim bence hic dokunma kaslarina. Hem artik ince kas modasi gecti. Yasasin kalin kas :-) ince kas, yasli gosteriyor. Artik otuzlu.kadinlar yirmili gostermek icin kas ektiriyor

Canim bence hic dokunma kaslarina. Hem artik ince kas modasi gecti. Yasasin kalin kas :-) ince kas, yasli gosteriyor. Artik otuzlu.kadinlar yirmili gostermek icin kas ektiriyor

Teşekkür ederim cevabınız için.Şu an hala duruyor öyle.
Radikal bir karar vermedigim sürece kalın kalacak galiba :KK69:

Son düzenleme:
Canım kaşının bozulmasından korkuyorsan bir seferliğine güzellik salonuna gidebilirsin,uzmanlar daha dikkatli oluyor.Şeklini bozmadan toparlatabilirsin.Kuaförde dikkatsiz acemi birine denk gelirsen İlk şekillendirmede iki kaşı birbirine benzetmek için inceltip inceltip mahfeddebilirler kaşını.

Son düzenleme:
En çok ondan korkuyorum zaten.Çok ayrıntıcıyım ben.Kılı kırk yararım.Bir de beğenemezsem düşünemiyorum.Geçen vesikalık çektirdim saçım yamuk çıkmış bakamıyorum resmime :KK53:Hiç beğenmedim.

X