Saç Bakım Ürünleri Kuaför sepeti sitesinden alışveriş yapan varmı güvenlimi

yellowkitty

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2010
2.240
31
Öncelikle merhaba.Almak istediğim ürünü bir tek o sitede buldum ama daha önce hiç o siteden alışveriş yapmadan şimdi sizlere sormak istediğim o siteden alışveriş yapan varmı güvenlimi?

Son düzenleme:
Ben de ilk kez sipariş verdiğimde teredüt ettim araştırdım.Burdaki yorumlara güvenerek sipariş verdim.Ertesi gün kargoya vermişler.Araya pazar günü girdiği için göndermelerinden 1 gün sonra elime geçti.Bu kadar hızlı olacağını hiç tahmin etmemiştim.İlk alışverişim de memnun kaldım.

Ürün teslimatı ve süresi konusunda güvenilirler ancak bir keresinde bana tarihi geçmiş boya göndermişlerdi, bununla ilgili mesaj göndermeme rağmen de kimse ilgilenmemişti. gelen ürünlerin tarihlerine bakmanızı tavsiye ederim.

kızlar bende daha dün verdim siparişimi ama şimdide sayfaya girince bu çıkıyor URL işlenirken sunucuda bir hata oluştu. Lütfen sistem yöneticisine başvurun.... sizce nolmuş olabilir kafam karıştı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…