Kuaför saçımı açarken yaktı kuaför var mı aranızda yardimci olacak?

Morbidanqel

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
861
376
saçlarım yandı ve keratin Medical kaynak yaptırmak zorunda kaldım sülfatsız tuzsuz keratin içerikli profosyonel ürünleri kullanıyorum saçımın kökünü iyi besleyebiliyorum ama uçlari keratin kapsülünün içinde kaldığından uçlarini besleyemiyorum 1 buçuk ay taktirali oldu 3 ayda bir değişecek kullanım süresi 9 ay Max 12 ay belki daha erken cikarttiririm saçlarımin dipleri gelmiş uzamis dedi kuaför saçımı koyu kahveye boyadım akmasın diye çünkü hemen açılıyor zemin sağlam olmadığından oryalle açarken kuaför yaktı profosyonel şampuan ve maske kullanıyorum yüksek keratin içerikli fakat uçları keratin içinde kaldığı için beslenmiyor köku besleniyor sadece çok ince takmış keratinleri keratin kaynak olduğu için sökerken acimiyormus örnek olarak 5 tane kaynak çıkardı geri taktı hiç acımadı dökülme olmadı kaynaklarimdan çok memnunum tek sorun kopuk olan uçlarının bakımsız olması bana yardımcı olacak kuaför var mı nasıl bir yol izlemeliyim? Özelden konuşabilir miyiz?

Son düzenleme:
Uye diyorki; saclarimi cayir cayır yaktilar, kalan saclarima kaynak yaptirdim.

Yanan saçlarım simdi kaynaklarin altinda kaldigi icin bakim yapamiyorum ama dipleri kaynaklarin ustunde oldugu icin bakim yapabiliyorum.

Bir markadan bahsetmis cok iyiymiş, sahaneymis, ama orijinal saclarinin uclarina bakim yapamiyormus ne yapmaliymis.

Lütfen konuları doğru bölümlere açalım, bu konu saç bakımı kategorisine açılması gereken bir konu, haliyle uygun bölüme taşındı ve uyarı verildi.

Basta tak cıkar yaparken acıyıp acımamasıyla saça verdigi zarar anlasılmıyor.1 sene medikal kaynak kullandım.3 ayda bir düzenli olarak söktürüp geri taktırmama ve hic karısmamasına rağmen saclarım azaldı.Bu kaynakları yarım ay cıt cıta dönüştürdüm suan öyle kullanıyorum..Uzun seviyorsan en azından zarar vermiyor böyle kullanmanı tavsiye ederim.

Yerinde olsam kestirir mayonez maskeleri vs destekler ki zaten ürünler kullanılıyormussun bunlarla devam ederim.

X