Ksa dnem Askerlik...

Bana karşı çok bişey diyemiyor aslında. Elini kolunu bağlayan şeyler olmasa çok yüklenecek bariz belli ama yapamıyorlar canım.
Arada bir laf sokuyor işte böyle.

ıı aksamlar kızlar . benım kayınvaldemlerle kayın peder gelcek bırazdan cay ıcmeye.

ben çok sinirliyim bugün
malum herseyde üst üste geldi
sınavda var yarın stres sıkıntı püfff
kaynanayı kaynar kazana atmalı yandım burciiii dedikce altın odun değil gaz yağı benzin atmalıııı!!!! varil varil hemde kötükedihüso

oğlum olursa nasıl davranıcagımı bilmiyorum ama nasıl davranmıycagımı artık coook iyi biliyorum!!!
tiksindim yemin ederim bu evlilik işlerinden kaynana kayınbaba muhabbetinden öyyyk geldi bee!!
kayınbabam çok iyi bana karşı.
kaynanam da dediğim arada bir iğneliyor işte böyle

Burciii saçının rengi açıldı mı yıkandıkça?
kızlaaarr ben geldimm opuyorumnanaktan buralarda mısnızşakkıdı
hoşgeldin canım opuyorumnanaktan
nasılsınz?

denizcim hoşgeldin
sinir harbi geçiriyom kızdığın küfretmemi istediğin birileri varsa söyle anında hallediyim:roflol:

ıı aksamlar kızlar . benım kayınvaldemlerle kayın peder gelcek bırazdan cay ıcmeye.
tam da biz bizim kaynanaları çekitiriyorduk =))

varille mi :roflol:

kayınbabam çok iyi bana karşı.
kaynanam da dediğim arada bir iğneliyor işte böyle

Burciii saçının rengi açıldı mı yıkandıkça?

hoşgeldin canım opuyorumnanaktan
nasılsınz?

yok canım ya açılma yok inşallahta açılmaz:Saruboceq:
fönlüykende güzeldi ama kıvırcık oluncada güzel oluyo sarı kısımları daha belirgin oluyo
ama oryalle açılan saçlar zamanla açılırmış, sanırım benimkide açılır 1 ay filan

Bugün öğrendim burci matlaştırıcı diye bişey varmış. saçın rengi çok açık olursa onunla matlaştırıyorlarmış saçı. Bir öğretmen arkadaş röfle yaptırmış. çok açık oldu rengi ben de matlaştırdım hemen dedi.

tamam öğrendiğim iyi oldu canım sarı çiyana dönerse kafam matlaştırırım. ayyy sınava kalkıyom ben kızlar bitmedi gitti şu okul faslı ya dertsiz başıma dert aldım ağlıycam çok sıkıldım artık öfff

kolay gelsin canım olumunekankayizsmile

biz kocamla başbaşa yemek yiycez romantik romantik sen karışma be kadın! de gitsin
gelinlere özgürlüüükk!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…