Ksa dnem Askerlik...

yokk yok sadece diyet ve spor adına olcak yoksa burdan kopmayı bende istemiyorum. sadece zayıflama adına ne yaptık orda yazıcaz gibi.. her hafta tartılcaz orda yazıcaz gibi mesela..

yokk yok sadece diyet ve spor adına olcak yoksa burdan kopmayı bende istemiyorum. sadece zayıflama adına ne yaptık orda yazıcaz gibi.. her hafta tartılcaz orda yazıcaz gibi mesela..

bence iyi fikir :)) alkisalkisalkis alkisalkisalkis ben uğrarım sık sık motive ederis birbirimizi :icecream:

biz yine naneliyiz:dilcikar:
ya bikere de şuraya allahım ne büyük lütuf 1 aydır kavga etmiyoruz yazabileyim nolur ya!

sen niye depresyondasın canım çilek mevsimide geçti valla canım çok fena çekiyo
çikolata yiyorum fayda etmiyo piiifffffffmirmirmirmir

yine o annesi mi yoksa klava:
Bizim de tartışmalar olur geldiğinde.
Nişanlım aramızda tarihi netleştirince ailesini aradı haber verdi işte 20 martta yapacağız diye. Hepsi aradı beni hayırlı olsun dedi. Kaynanacığım nişanlıma demiş ki öyle olmaz ailesi gelsin de düğün gününü keselim. Adet böyleymiş.
Ben de sinir oldum ozaman adetleri yerine getireceksek benim ailem gelmez bir kere senin ailen gelir bize düğün tarihini kesinleştirmeye dedim. :mymeka: benim ailem nişanlım gelince gözün aydına gidecekmiş ailesinin yanına arada da düğün tarihini konuşacaklarmış.
asıl kadının derdi belli.Askere gitmeden önce bana alakasız bir şekilde X düğünü askerden gelince yapamaz çocuğum biraz para biriktirsin ondan sonra yapar demişti. Şİmdi biz de öne alınca gıcık oldu. Beni aradı herzamankinden çok farklı, soğuk soğuk konuştu.

offf bu kaynana milleti varyaaa.......
bizde gitmiycez gözün aydına onlar benim bayramıma geldimiki benim ailem onların oğluna gitsin??
yaa bu insanlar oğlan evlendirmeyi ne kadar basit sanıyolar yaa oh ne güzel bende şimdi bitane oğlan evlendirebilirim nasılsa cocuk kendisi yapıcak herseyini!!!!
ne var öyle düğün yapmya bide düğün yaptık der etrafta böbürlenirler sinir hastası olcam ya!!!
allah kolaylık versin canım sanada banada ceken herkese de
allah ne yapacagını bilir nasılsabenneyaptımki

oğlum olursa nasıl davranıcagımı bilmiyorum ama nasıl davranmıycagımı artık coook iyi biliyorum!!!
tiksindim yemin ederim bu evlilik işlerinden kaynana kayınbaba muhabbetinden öyyyk geldi bee!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…