Ksa dnem Askerlik...

çaykurdan aldım canım demleme olarak

onu bu süzgeçler varya kapalı ağzı top gibi onua koyum fincana daldırıyorum bekletip içmeye çalışıyorum bidenem

onu bu süzgeçler varya kapalı ağzı top gibi onua koyum fincana daldırıyorum bekletip içmeye çalışıyorum bidenem

bende caykurun yeşil cayını içiyorum canım en güzeli o bence, gecende bi topiktede yazdım hepsini denedim en güzeli o:1closedeyes:

bende alayım bari bugün heveslendim:içelim:
düş sokağı sakinleri söylüyor şarkının ısmı -gayret et güzelim

ayrıca kan revan içindeyim - sevdan bir ateş oldu bende-ölümler çıplak gelir şarkılarınıda tevsıye edeyım

aaa düş sokağı sakinleri bilmezmiyiz sevdan bir ateş ve ölümler çıplak gelir bayıldığım şarkıdır:1rolleyes:

aaa düş sokağı sakinleri bilmezmiyiz sevdan bir ateş ve ölümler çıplak gelir bayıldığım şarkıdır:1rolleyes:[/QUOTE]

:asigim::asigim::asigim::asigim::asigim:

ay gısslarr sevdiceğimle konuştum biraz iyi geldi şimdi daha iyiyim yemekte yiyebildim
şimdi kahvemi yudumluyorum
yeşil çayıda 4te içerim :))

gamiş cim anacım sole kız............ kac gundur bir enerji var ustumde anlatamam. spor salonunda cocukların bıle dıkkatını cekmıs. yorulmuyorum. delı gıbı calısıyorum. gunduzde acayıp enerjiğim bıde ates basıyo oturdugum yerde kız noluyo bole sanada oluyomu menopozamı gırcem erkenden ne

ben geldim kıslarrr....

iden yüzünde güller açmış canım...

bende konuştum aşkımla :)

kıss yeşil çay bende mi alsam bir yeşil çay furyası dönüp duruyo..

kzılar geberiyom kurufasulye mahvetthi

soda içecem aman allahım ölüyorum galiba
alime kavuşamadaaannnn

senin ölümün yemekten olacak derdi gerçek oluyor yaaa

hee banada oluyo bazen sebep ne onu bilemedim ama menopoz değildir :jeyyar: ayy aklıma kötü şeler geliyo
herkes birbirine hatırlatsın bebeler yeşilçayı hergün içelimm

evet datlummm içelim içelim güzelleşelim

alayım valla şimdi anladığım kadarı ile çaykurum demlemesini almak lazım poşet deil di mi? akşam alayım da yarın bende içeyim bari limon sıkıp

limon yok bebekim limon etkisini alıyormuş öyle duymuştum

guzum bence sen tırmalıorsun haberin yok :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…