Ksa dnem Askerlik...

inş. çıkarlar canım :Saruboceq:

kızlar ben yemeğe gidiyorum bugün çokkk yicemm çok açımmmmm lingoşşum sende börekten dolmadan bahsettin daha bi acıktımmmcokacimcoookcokacimcoook öpüyorum sizi

ayyy ben nettim öle :mymeka: çok yime gız yinede naniknanik
afiyet olsun canım opuyorumnanaktan
benimde biraz şim var onları halledeyim yemek falan yapayım :icecream:

damlam ne diyecektin şekercim gitti patron

iden aleyküm selam dedi söyledim:)) gözlerinden öpüyor:)))))

damlam ne diyecektin şekercim gitti patron

iden aleyküm selam dedi söyledim:)) gözlerinden öpüyor:)))))

canım benim içinde göz makyajı yapsana :Saruboceq: benimde gözlerim koyu yeşil :1hug:
yazmıştım kuşum görmemişsin emme opuyorumnanaktan

damlam nasıl yapayım şeker torbam sen şu gözcağızını bi yakından çek de koy bakalım ben sana tarif edem sen yap koy sonra diyim damlam şuarsı şöle olmuş burası böyle olmuş diyim olar mı bebişim:))

öyle daha iyi olur senin için gül parem...

benim de gözler ela ya benim tüm makyajlarım sana olur sevdiceğim.. adım adım topiğimden 172. sayfada hepsini toplu görebilirsin balparesim

tamam canım ama ben attığın o şink çalışömıyor videolu olanı açıyorum ama diğeri açılmıyo :S

inş. çıkarlar canım :Saruboceq:

ayyy ben nettim öle :mymeka: çok yime gız yinede naniknanik
afiyet olsun canım opuyorumnanaktan
benimde biraz şim var onları halledeyim yemek falan yapayım :icecream:

yok yok az yidim -tatlicadiarzu-
kolay gelsin bebeem opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

temem damlam makyaj bölümünde stiller resimli paylaşımlar bölümüne gel orda ilarzunun adım adım makyajı yazıyor ona tıkla 172. sayfaya gel bal parem uzun yoldan anlattım...

ben de 1.5 tabak kurufasulye yedim ekmeksiz yoğurtla (kendim yaptım çok güzel olmuş ayuptur sülemsi) acaba çok mu yedim la

caponların zayıf kalmasının bir nedeni de yemeklerle yeşil çay içmeleri imiş. hemen bi yeşil çay patlattım
içmeye çalışıyorum öğrüe öğüre

caponların zayıf kalmasının bir nedeni de yemeklerle yeşil çay içmeleri imiş. hemen bi yeşil çay patlattım
içmeye çalışıyorum öğrüe öğüre

bebeğim yerm seni kuşum sen halinle on basarsın herbikimseciklereolumunekankayizsmile
yawrummmm yeşilçay içermiş kuzum yeşilçayda tat tuz yok ama beter bişide değil kuzum:1rolleyes::1rolleyes:

bebeğim yerm seni kuşum sen halinle on basarsın herbikimseciklereolumunekankayizsmile
yawrummmm yeşilçay içermiş kuzum yeşilçayda tat tuz yok ama beter bişide değil kuzum:1rolleyes::1rolleyes:

çimen içiyorum gibi balparem yaa
çaykurun bergomatlısını aldım içebileyim diye ilk bardaklar iyiydi tarçın atıyordum

şimdi tarçın getirmeyi unutmuşum öööffff 2 . bardağım

daha 1 bardak daha var yaaaaakannehir

artık çşok geç bebeğim yedin afiyet olsunboshayallersmile
ekmek yokkkk:lepi:
ellerine sağlıkkkkkk sen yaparsında güsel olmaz mı cokacimcoook
ben bi fast food delisi olarakpek yemesemde sen yaparsan yerm haa :kedi:

oy reçelli ekmeğim yirim seni
biz daha 4 ay bile diyemiyoz olum yaaa

can kuşum ama bizim 15 ay:çok üzgünüm:
bi görüşcez 5 ay görmek yoksenağlama senin kısamıydı çiçeğimmbenneyaptımki
kuşum bide dokunmasın kaç bardak içiyosunkaydirigubbakcemile

çok içme can kuşum bide dokunur filan ağlarım heakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…