Kromozom testinden anlayan varmii?????????

SILAYA

Guru
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
316
0
42
selam arkadslar. ben 3 dusuk yaptim ve bebek istiyorum. herseyim normal. sadece kan pihtilasmasi var. bunun dusuge neden oldugunu biliyorum aslinda
ama ne derecede kan oraninda igne yapiyolar simdi tekrar hamile kalmal icin ugrasiyorum bu kez igne kullanicam ve duser diye korkuyorum yani igneler dusuge yol aciyormu cunku normal bi insan kaninin cok sulanmasida iyi degil buda dusuge neden ouyo diye biliyorum. ayrica kromozom testinin sonuclari geldi normal diyo lar benimki xx cikti esimin xy bu ne anlama geliyorki yardim edermisiniz.. CADIARZUCADIARZUCADIARZU

canım senin dr sana dozj ayarlaması yapar korkmana gerek yok test içinde senin adına sevindim eğer normal diosa sonuç bence takma kafana bende bekliyom sonuç inşllh benimkide normal çıkar.....

xx kadınlık, xy erkeklik kromozomudur...Yani kromozomlarda bi sorun yok bence ama tabi doktorun herzaman en iyisini bilir ona güven

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…