Dudak Makyajı Krmz rujum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

anne-10

eşim ve oğullarıma aşığım
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2007
1.049
4
38
Yürürken, rengarenk ve desenli giysiler giymiş, makyajlı kadınlara rastlarsınız da, kıpkırmızı rujla gezeni fazla görmezsiniz. Kırmızı ruj neden hem çeker, hem de korkutur peki?

Yani kırmızı ruj sürmek, muhtemelen bir kadının yapabileceği en dramatik, süsleyici anlatım şeklidir.

İşte kırmızı rujla ilgili ipuçları:

Dikkat çekmek:

Dudaklarınızı kırmızıya boyayarak, ağzınızla yaptığımız her mimiğe, gülümseyişinize, dudak büzmenize, dikkat çekmiş olursunuz.

Koyulaştırmayın:

Başka bir deyişle, kırmızı ruj sürecekseniz, tonla göz makyajı uygulamayın. Kaşlarınızı şekle sokup tarayın ama koyultmayın.

Mat kırmızı:

Parlak kırmızı biraz bile yayılıp taşsa, sert bir kavgada kaybeden kişiymişsiniz gibi görünmenize yol açar.

Işığı unutmayın:

Mum ışığında geçecek bir akşam davetine katılıyorsanız, kırmızı dudaklar daha az cüretkar görünür.

Yürürken, rengarenk ve desenli giysiler giymiş, makyajlı kadınlara rastlarsınız da, kıpkırmızı rujla gezeni fazla görmezsiniz. Kırmızı ruj neden hem çeker, hem de korkutur peki?

Yani kırmızı ruj sürmek, muhtemelen bir kadının yapabileceği en dramatik, süsleyici anlatım şeklidir.

İşte kırmızı rujla ilgili ipuçları:

Dikkat çekmek:

Dudaklarınızı kırmızıya boyayarak, ağzınızla yaptığımız her mimiğe, gülümseyişinize, dudak büzmenize, dikkat çekmiş olursunuz.

Koyulaştırmayın:

Başka bir deyişle, kırmızı ruj sürecekseniz, tonla göz makyajı uygulamayın. Kaşlarınızı şekle sokup tarayın ama koyultmayın.

Mat kırmızı:

Parlak kırmızı biraz bile yayılıp taşsa, sert bir kavgada kaybeden kişiymişsiniz gibi görünmenize yol açar.

Işığı unutmayın:

Mum ışığında geçecek bir akşam davetine katılıyorsanız, kırmızı dudaklar daha az cüretkar görünür.

peki bhsettiğiniz gibi gösterecek tonda tavsiye edebileceğiniz bir marka varmı?benim dudaklarım cok dolgun ve hoş bazen kırmızı ruj kulllanmak istiyorum ama hiç kullanmaya cesaret edebileceğim bir ton görmedim daha :1no2:

peki bhsettiğiniz gibi gösterecek tonda tavsiye edebileceğiniz bir marka varmı?benim dudaklarım cok dolgun ve hoş bazen kırmızı ruj kulllanmak istiyorum ama hiç kullanmaya cesaret edebileceğim bir ton görmedim daha :1no2:

Angelina Jolie yada Scarlett Johansson kadar da dolgun degildir :)))) parlak nar cicegi kırmızılar gayet hos durur bence.ama sadece ruj goz makyajı icin sadece rimel olmalı...

Angelina-Jolie-10-best-red-lips-LP_e_b531446b815d841fa57ff7ac29559923.jpg

scarlett_johansson_300x400.jpg

öff ya keşke biraz daha açık tenli olsaydımda kullansaydım kırmızı ruj çok seviyorum ama pembeler şeftali tonları daha çok yakışıyo bana malesef:KK43:

en guzel kırmızı avon ıncrediable:)ne zaman sursem markası ne diolar..baska makyaj yapmıyorum ztn sade bunu suruyom bide bunu sürmeden nivea lip care varsa evinizde neli oldugu farketmez..rengi yumusar rujun daha bi güzel olur..avonun sadece bu urununu kullnırım ztn..

Bende bayılıyorum ve Avon Ultra Color saten Red 2000 tonunu kullanıyorum.ınanın kırmızı ruj çok dikkat çekiyor daha çok baktıklarını farkediyorum yani:)

X