krem ve tatli yemek

askprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
412
1
39
arkadaslar ben hamileyim bir kac haftalik ezaneden krem aldim cizgler olusmasin dogumdan sonra ve once diye onu ne zaman kulanmaya baslamaliyim ezane suan kulanabilrsin demisti ama ablam gobegin sismeye baslayinca basla dedi siz kullandinizmi yardimci olursaniz sevinirim

ve arkadaslar ben cok tatali yiyprum tatli yiyen olupta hangi cocouk dunyaya getirdi erkek kiz sagolunnn::1hug:

20. hafta bence de.
ben de çok tatlı yedim, oğlum olacak. ama bir de nur topu gibi gebelik şekerim var, tatlı konusunda kendini tutmaya çalışmanı tavsiye ederim.

bence hemen besle derini.gerçi ben kakao yağı sürdün bir tek çatlağım bile yok.ama seninki ilaç içeriyorsa dr tavsiyesine uy.ekşi yedim kızım oldu:)

doktorum bana 12.haftada başlattı çünki benim karnım ve göğüslerim çok gerilmişti bence 11 12 haftada başla bişey kaybetmezsin bu arada ben hiç tatlı yemiyorum bana da oğlun olcak diyorlar:smiley-cool:

:sm_confused::sm_confused::uhm:ben hem tatlı hem ekşi yiyorum.acaba ne olacak

merhaba canım ben hiç birsey kullanmadım ama çatlamadımda.annemdede hiç çatlak yok bence bu birzda genetik.buarada ben önceleri çok ekşi yedim son aylarda tatlı yedim kızım oldu.ye tatlı çıkar hakkıyı ye ekşiyi çıkar ayşeyi derler:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…