Krem Beyaz Deri Köşe Koltuk Takımı Yatak'Lı + Puf

monarosa

Guru
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
218
12
3250 idi alırken puf ve 2 ad.boyundesteğide var nakitte fiyatta yardımcı olmuşlardı
Görüyorsunuz fiyatım çok uyguna listeledim,
Süs kırlentleri ayrı yaptırdım ama onları da hediye edeceğim
Deri kenarlar, üzeri ise kadife gibi bir kumaş, tek Kişilik yatak olabiliyor
Puf ile ayak uzatılır tv koltuğu gibi de düşünebilirsiniz, ciddi alıcı iseniz kaçırmayın gerçekten
yoksa satmazdım değişik kaplanır yıllarca kullanıcılık yerim olsa, yırtığı söküğü yoktur
Ağır kaliteli bir üründür, kargo alıcıya aittir Oğluma oda yapacağım için satıyorum
a9742475a60d0f29f49bd22070d4dad2.jpg
881d78a0478eb17780881c21c5ac765c.jpg
b69b17b88902b98fe956d8472bf549e8.jpg
b140091f539ecfd53e4e531a3ab25707.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Oturma odamızı yenilemeye karar verdik. Ümraniye civarında ikamet ettiğimiz için bize en yakın mobilya mağazalarını modoko da bulacağımızı düşünerek modoko yı dolaştık. Fakat fiyatlar inanılmaz yüksekve bütçemizi aşıyordu. Örnek olarak bir köşe koltuk takımı na 12 bin lira gibi fahiş fiyatlar ile karşılaştık. Umduğumuzu bulamadık. Ve internet üzerinden araştırmalarımı sürdürmeye başladım.

Alacağımız köşe koltuk takımı hem bütçemizi aşmamalıydı, hem modern bir görünüme sahip olmalı, hem ölçüsü odamıza göre olmalı hemde fiyat olarak bütçemizi aşmamalıydı. Bu kadar cok not arasında aradğımız köşe koltuk takımı nı bulmamız çok kolay olmadı.

Yukarıda bahsettiğim özellikteki köşe koltuğu google da ararken, koltuk isminde bir firmaya rastladım. Web sitelerini ziyaret ettim. Ve gözlerime inanamadım. Web sitelerinde yüzlerce model vardı. Ve en inanılmaz olanı ise bu firma modoko cevresinde olmasına rağmen fiyatları modoko nın 3/1 i civarında idi. Aynı modele modoko da 13 bin tl fiyat vermişlerdi. Fakat aynı model nova koltuk ta 4 bin tl civarında idi.

Hemen ... no lu telefondan bağlantıya geçtim. Telefonu açan bey di. Kendisini ile beğendiğim ürün hakkında görüşüp bilgi aldım. Modoko daki firmalar ile nın fiyatları arasında neden bu kadar fark olduğunu sorduğumda, kendisi bana; Modoko ya ürün veren firmalardan birisi olduklarını üretici firma oldukları için, fiyatların bu kadar cazip olduğunu söyledi.

Haftasonu için atölyelerini görmeye karar verdim. Cumartesi günü için bey den randevu aldım. Ve atölyelerini görmek üzere, Yukarı dudullu göztepe caddesindeki atölyelerini görmeye gittim. Gittiğimde sadece atölye değil ürün teşhiri olarak kullandıkları bir bölüm olduğunu ve bazı modellerini bu teşhir alanında sergilediklerini gördüm. Köşe takımlarının oturum süngerleri, iskelet kalitesi, yerden yüksekliği, kumaş kalitesi mağaza da gördüğüm takımlardan hiç farklı değildi. Beğendiğimiz abema köşe koltuk ile ilgili ölçümüzü verdik ve fiyat aldık. Yaklaşık 3800 ₺ maliyet çıkıyordu. Verdiğimiz ölçüye göre fiyat gayet cazipti. Hemen siparişimizi verdik kapora mızı bıraktık. Köşe takımları özel üretim olduğu için bir 10 gün bekleme süremiz oldu fakat beklediğimize değdi. Yaklaşık 20 gün dür evimizin en güzel yerinde yerini aldı.

Benden köşe takımı alacaklara tavsiye koltuktan fiyat almadan köşe takımı almayın.

Aldığım ürünün resmi:

İletişim bilgileri:
Adres:
Telefon:
Web sitesi:

Son düzenleyen: Moderatör:
X