Bebek İkinci El Kraft rlx tarvel bebek arabası ve baby tech kral yatak arkadaşlar hiç kullanılmamıştır

mavilale_sh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2012
75
5
araba travel sistemdir fotoğraflarını ekledim çok beğenerek almıştım ancak yurtdışına çıkacağımız için hiç kullanmadım oraya da götüremeyeceğim için satıyorum araba modelinin videosu burada

baby tech kral yatak 70*130 boyutunda uzun bir süre bebeğinizi sağlıkla uyutursunuz. :)
bir de tiny love var o da henüz kurulmadı bile rengi mavi videosunu buradan izleyebilirsibiz

bunlar haricinde daha bir çok şey var satılacak
Bu arada ürünlerin hepsinin garantisi devam etmekte
baby tech beşiği 600 tlye satıyorum ki yatağı uyku seti dahildir
kraft travel set 900 tl
tiny love 200 tl
ayrıca süt makinasi vs mevcut sıfır ve daha önce ürün satmışlığım yok ilk defa ve mecrubiyetten elimdekileri çıkarıyorum ürünlerim tabiki kutusundan çıkmış olmakla beraber kesinlikle hiç kullanılmamıştır
Baby-Tech-184-Kral-60x120-Ahsap-Bebek-Besigi-20809.jpg
DSC_0279.JPG
DSC_0284.JPG
DSC_0284.JPG
DSC_0301.JPG
DSC_0289.JPG
DSC_0297.JPG

Kayserideyim arkadaşlar, uygunu ne kadar oluyor gerçekten bilmiyorum. dediğim gibi yurtdışına taşınacağımız için mecburiyetten elimden çıkarıyorum ben, bana mantıklı gelen fiyatı söyledim 1050 tl ye aldım ve garantisi devam ediyor sadece herhangi bir sıkıntısı var mı diye paketinden çıkarıp kurdum sonra hiç kullanılmadı...sizin aklınızda bir fiyat varsa söyleyebilirsiniz :)

Cnm araba ile ilgileniyorum ama fiyati biraz daha indirebilir misin kargoyla pahalıya mal oluyor çünkü ben istanbuldayim

X