Bebek İkinci El 'KRAFT' çok fonksiyonlu yataklı oyun parkı...sıfır paketinde garanti belgeli!!

eeesss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
1.522
9
34
Merhaba teyzem hediye almıştı memleketten..kızımın oyun yatağı olduğu için ihtiyaçtan satıyorum... kesinlikle hiç kullanılmamış paketi açılıp kurulmamış..Özel fermuarlı çantası sıfır garanti belgesi olan KRAFT YATAKLI OYUN PARKI... üstelik katlanıyor ve hiç yer kaplamıyor..piyasa fiyatı 300-350 aralığında ben sadece 250 tlye veriyorum bu marka bu fiyata kaçmaz..ürünün resmi ve özelliklerini yazıyorum...

Kraft Pr 002 Çok Fonksiyonlu Oyun Parkı (60x120 Aliminyum)

Doğumdan itibaren kullanılabilme

Sallanma aparatı ile beşik olarak da kullanılabilme özelliği.

Farklı yaşlarda kullanım için iki ayrı kat. Alt değiştirme ünitesi.

Tekerlekleri sayesinde kolayca taşınma özelliği.

Müzik, titreşim ve ışık aparatı.

Oyuncaklı ve fonksiyonel dönence.

3 katlı yan raf cebi.

Ekstra dolgulu şilte.

Sese duyarl1 sensoru sayesinde çocuk aglad1g1nda muzik çalar .

Mükemmel bir oyun parkıdır.

Aliminyum sase sayesinde hafif saglam ve zarif gorunum.

Olculer : 60 cm X 120 Cm

resim eklemeyi bilmediğim için ürün linki buyrun inceleyin mavi yeşil rengindedir...

Kraft ok Fonksiyonlu Oyun Park Pr 002 - Bebefix.com-Bebeinin Hereyi Burada,bebek arabas,bebek beik

adım sema 7,5 aylık hamileyim kraft oyun parkı almayı düşünüyorum ilanınızı gördüm. ben izmirde yaşıyorum. sizin hangi şehirde olduğunuzu bılmıyorum. nasıl irtibata gecebılırız sattığınız oyun parkına nasıl ulaşabılırım.tel nomu versem bana ulaşabılırmısınız çağrı dahi atsanız bende sizi arayabılırım 0546 787 76 56

Son düzenleme:
adım sema 7,5 aylık hamileyim kraft oyun parkı almayı düşünüyorum ilanınızı gördüm. ben izmirde yaşıyorum. sizin hangi şehirde olduğunuzu bılmıyorum. nasıl irtibata gecebılırız sattığınız oyun parkına nasıl ulaşabılırım.tel nomu versem bana ulaşabılırmısınız çağrı dahi atsanız bende sizi arayabılırım 0546 787 76 56

Canim bende var kraft park yatak hicbiryerinde deforme yok her yeri saglam.izmirdeyim bende istersen gelip evde de gorebilirsin.

kraft yatak sıfırmı?

Yok canim telde de soyledim zaten 2 cocugum da 1'er sene yatti.ama sifirdan farki yok.gelince anlarsiniz zaten..sifirina o kadar odemeye gerek yok..kimse anlamaz 2.el oldugunu..ayrica playskool ilk arabam ve fisherprice ve playskool oyuncaklarimiz da var..gormek isterseniz bekliyorum canim..gormeden karar vermeyin bence..

Son düzenleme:
Yok canim telde de soyledim zaten 2 cocugum da 1'er sene yatti.ama sifirdan farki yok.gelince anlarsiniz zaten..sifirina o kadar odemeye gerek yok..kimse anlamaz 2.el oldugunu..ayrica playskool ilk arabam ve fisherprice ve playskool oyuncaklarimiz da var..gormek isterseniz bekliyorum canim..gormeden karar vermeyin bence..

Oyuncaklarınız neler

İzmir değilde yakında bi ilde.

Valla canim oyuncak okadar cokki kimi dedigim gibi markali kimi ikea ahsap oyuncaklar peluslar..buraya foto eklemeye zamanim yok..iki cocuk olunca..gelip gormek isterseniz beklerim canim..yada musait bi zamanda hepsinin fotosunu cekip koymaya calisirim..

Fisherprice anahtarlikti ismi sanirim playskool donen carklari olan bi oyuncak fisherprice ustuste konan kupler saylar harfler var ustunde playskool ilk arabam fisherprice cingirak(sifir paketinde)fisherprice uyku arkadasiydi sanirim(sifir kutusunda) fisherprice telefon ikea boncuklu tahta oyuncak ikea cekicli tahta bi oyuncak bunlar markali ve daha bicok oyuncak var...

Fisherprice anahtarlikti ismi sanirim playskool donen carklari olan bi oyuncak fisherprice ustuste konan kupler saylar harfler var ustunde playskool ilk arabam fisherprice cingirak(sifir paketinde)fisherprice uyku arkadasiydi sanirim(sifir kutusunda) fisherprice telefon ikea boncuklu tahta oyuncak ikea cekicli tahta bi oyuncak bunlar markali ve daha bicok oyuncak var...

İlk arabamı görebilirmiyim bide eğitici köpekçik varmıydı?

özelden mesaj gönderdim gördünüzmü acaba

X