Kraft Bukle travel sistem bebek arabasi hakkinda ??

Ozlemsb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2015
22
10
30
Arkadaşlar 5 aylik hamileyim ve bebek arabasina karar vermeye calisiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim.. Aslnda kraft twist rlx istiyordum ama 360 derece donme ozellignden kaynaklanan oturma ek yernde cok skıntı yasanyormus o yuzden vazgectm ve 2. Secenegim de buydu kraft bukle kullananlar varsa yardim edebilrler mi urun hakknda oneri ve tavsyesi olan yada onermeyeniniz var mi ?
Oyuncak_4590961.jpg

Kraft twist rlx kullanicisiyim boyle bir sorunla hic karsilasmadim aksine 360 derece donebilme ozelligi okadar yardimci oluyorki mukemmel bir ozellik cocugu kendine dondrmek icin arabayi dondermene gerek kalmiyor sadece mekanizmasindan kendi e donderebiliyorsun cok rahat

Arkadaşlar 5 aylik hamileyim ve bebek arabasina karar vermeye calisiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim.. Aslnda kraft twist rlx istiyordum ama 360 derece donme ozellignden kaynaklanan oturma ek yernde cok skıntı yasanyormus o yuzden vazgectm ve 2. Secenegim de buydu kraft bukle kullananlar varsa yardim edebilrler mi urun hakknda oneri ve tavsyesi olan yada onermeyeniniz var mi ?
Eki Görüntüle 1786263
Canm bende kraft twist rlx air kullanıyorum. Oğlum 1.buçuk yaşında çok çok memnunum. Dediğin gibi bi sorunlada kesinlikle karşılaşmadım. Aksine ağladığında dönme dolap gibi çevirip oynatıp susturabiliyorum :emir_bebek::21::KK71:

X