Kpss,ales benzeri devlet sınavlarında başarı için hangi dua ve esmalar okunmalı?

Suskunolu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
633
915
Merhaba hanımlar. Buradaki dualardan ve esmalardan çokça faydalanıyorum. Kpss, ales benzeri devlet sınavlarında (kişisel çalışma ve emek vermenin üzerine)başarı, atanma, devletten istediğine ulaşma konularında hangi dua ve esmalardan fayda gördünüz. Hep beraber paylaşalım istedim.
Başarı için 9999 inna fetahna leke fethan mübina okudum. Her gün de mutlaka 551 ya müteali okuyorum. Başka hangi güzel dualarını, esmaları önerirsiniz?

Allah'a ne kadar guvenirsen o kadar hızlı netice alırsın inşallah. Ben bu esmayi denemedim ama esmalarin çok ciddi yüksek enerjileri var. Olmaması nerdeyse imkansız. Ya selam, ya Latif, ya Fettah esmalari çok çabuk netice veren esmalar. Kötü konuşmamak dedikodu yapmamak doğru yaşamak gerekir. Temizsen ruhen Allah la aranda perde kalmaz.

Allah'a ne kadar guvenirsen o kadar hızlı netice alırsın inşallah. Ben bu esmayi denemedim ama esmalarin çok ciddi yüksek enerjileri var. Olmaması nerdeyse imkansız. Ya selam, ya Latif, ya Fettah esmalari çok çabuk netice veren esmalar. Kötü konuşmamak dedikodu yapmamak doğru yaşamak gerekir. Temizsen ruhen Allah la aranda perde kalmaz.
Okuduğum bir çok esmadan güzel sonuçlar aldım. Beklemediğim güzellikler açıldı. Şimdi ise kadro için duamı yoğunlaştırıyorum. Bol bol dua edip esma çekiyorum🙏🌸. Özellikle başarı için olanlar var mı diye merak etmiştim.

Okuduğum bir çok esmadan güzel sonuçlar aldım. Beklemediğim güzellikler açıldı. Şimdi ise kadro için duamı yoğunlaştırıyorum. Bol bol dua edip esma çekiyorum🙏🌸. Özellikle başarı için olanlar var mı diye merak etmiştim.
Ya Mukaddim öne geçiren öne alan demek. Ya Fettah ya Latifi istediğin biriyle birleştirince inşallah çabuk netice alırsınız.ya Fettah ya Mukaddim gibi okuyabilirsiniz.

X