Saç Bakım Ürünleri Kozmetikcilerde Satilan Sac Maskelerini Kullandiniz Mi Hic ??

sbl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2007
899
7
kozmetikçilerde satılan saç maskelerinden kullandınızmı hiç?
merak ediyorum evde kendimizin yapacağı maskelermi yoksa hazır maskelermi saçıma daha iyi gelir?
saçım seyrek ve cansız görünümlü???????
offfffffffffffff
doğumdan sonra saçlarım mahvoldu.eski güzel saçlarımı özlüyorum.

Link Silinmiştir.
linki oku canım ayrıca bu bölümde bi gezersen bir sürü tarifler var

ben elidorun saç bakım maskesini kullandım ama benim saclarım ince telli ve düz oldugu için dökülme yaptı canım o yüzden suan kullanmıyorum.

bi de ben bu ev maskeleri konularında cok basarısızım hem de evde yapmak daha zor gibi geliyo bana yasadıgın onca rezillk de cabası,yok oraya bulastı buraya bulastı kaç dk bekledi sonra yıkadın kokusu kötü sacında kaldı vb.
o nedenle simdiye dek her maskeyi kozmetikçilerden aldım.

ben elseve nın bakım maskesini kullanıyrdum snra sıkıldım sac bakım yağı aldm tam 2 ay boynca haftada 2 kez saç bakım yağyla maske yptım uzaması hızlandı saç bakım yağının içnde birsürü yağ çeşidi vardı. spraylı oldğu ıcın kullanmı kolay zaten ben öneryorum cok da pahalı değil 15 20 tl bşiy. daha sonra işte dedğm gbi elseve den memnun değilm ona nazaran saç bakm yağları daha ıyı. snra kendm maske yapmaya basladm evde. evde yaptklarım hem daha doğal hemde daha besleyici. endnz saç tipinize göre yağlardan alablr ve uzman doktorlarn önerdği maskelerden rahatlkla yapablirsiniz daha etkli ve kalıcı bi bakım sağlıyor kesınlıkle....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…