Dudak Makyajı koyu renk ruj onerisi olanlar

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

fatale

beyazkedivekozmetik.blogs
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
1.572
1
35
kizlar ben bayiliorum koyu renk ruja ama istedigim gibi bi tane bile bulamiyorum asiri parlak olmayan koyu renk ruj onerisi olanlar bana yardim edebilir mi resimleriyle koyarlarsa çok sevinirim

Eklentiler

• $ruj 1.jpg
    $ruj 1.jpg
    16,9 KB · Görüntüleme: 110
  • $ruj 2.jpg
    $ruj 2.jpg
    10 KB · Görüntüleme: 119
  • $ruj 3.jpg
    $ruj 3.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 116
  • $ruj 4.jpg
    $ruj 4.jpg
    13,5 KB · Görüntüleme: 125
  • $ruj 5.jpg
    $ruj 5.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 120
bu arada beyaz tenli sayilirim ve dudaklarimda normal kalinlikta:KK70:

Eklentiler

• $ruj 6.jpg
    $ruj 6.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 104
  • $ruj 7.jpg
    $ruj 7.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 101
  • $ruj 8.jpg
    $ruj 8.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 140
  • $ruj 10.jpg
    $ruj 10.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 126
  • $ruj 9.jpg
    $ruj 9.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 109
cnm hani claires varya incik boncuk satılan bi mağaza :) oranın kozmetik kısmından iki tane ruj almıştım ben ikiside koyu pembe ama biri diğerine göre daha açıktı. hem mat duruyo hem nemlendiriyo ve acaip kalıcı çok severek kullanıyorum. böyle ruju açınca üst kapağından ayna açılıyo :) yolun düşerse bi bakarsın .resim yükleyemiyorum cnm mesaj sayısıyla alakalı sanırım kusura bakma:KK43:(

evet haklisin ben claire s için yazmistim:KK70: bu arada resmi nasil seninki gibi koyuyoruz banada anlatirmisin

ben Fast Upload picture, share over internet | image upload | free image hosting sitesinden yukuyorum
orada gözat butonu var bilgisayarındakı fotoyu oraya yukluyorsun boyut olarak 640*480 i secersen uygun olur
sonra bu yazı yazdıgımız yerin üstünde 2 küçük dağ şeklinde bir şekil var oraya tıkla
http yazan bir yer cıkar onu sil
siteye resmın yuklendikten en alttakı linki al bu yere kopyala

ben koyu renk rujda mat renkleri seviyorum...bulaşmayan, simli olmayan, dudağı kurutmayan....
ama bulamıyorum işte

aynen cnm yaaa bende öle bi renk istiyorum ama yok sanki ve genelde hep mor tonları var yada aşırı dikkat çekici olanlar varrr:S red 2000 güzel ama rengi açık biraz:))

koyu renk ruju gidipte 25-30 milyona alma bence,çünkü bi su içicen içindeki renk gidicek bi degiceksin bulasacak yok dudaga kurutucak ,açık renk olsa neyse ucuz rujda olur ama bence koyu renk için güzel bir marka bakmalısın

haklısın cnm ama yinede her koyu renk ruj öyle olmuyor yaaa benim avondan var birtane gayet güzel:)

X