Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Koyu Renk Fondötenin Rengini 1 Ton Nasıl Açabilirim?

DestinaX

Pure Love T <3 D
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.256
186
33
Kızlar bi hatayla 1 ton koyu aldığım fondötenimin renigin 1 ton nasıl açabilirim 3 numarasının sonradan cok koyu durdugunu farkettim cildimde ayrıca lekeleri kapatıcam diye hep koyulara giderdim aslından tenim buğday bi fikri olan var mı ? :44:

ya aslında bi fikrim var da olmassa da cok üzülürm bayada var fondötenim daha yeni aldım birazda kullandıgım için değiştiremedim,evde losyon kıvamında nemlendirme amaçlı kullandıgımız lipo krem var onunla açabilirmiyim acaba diye düşündüm ama olur mu bilmiyorum,baska bi fikri olan denemiş olan varsa buyursun...

açamazsınki :KK33:

mağazaya gidip değiştirebilirsin sadece

Son düzenleme:
ya aslında bi fikrim var da olmassa da cok üzülürm bayada var fondötenim daha yeni aldım birazda kullandıgım için değiştiremedim,evde losyon kıvamında nemlendirme amaçlı kullandıgımız lipo krem var onunla açabilirmiyim acaba diye düşündüm ama olur mu bilmiyorum,baska bi fikri olan denemiş olan varsa buyursun...

kesinlikle açılmaz

ama şöyle yapabilirsin

2 ton açık bi fodöten al ikisini birbiriyle karıştır o zaman istediğin rengi elde edersin

2 ton acik fondötenle karistirarak acabilirsin sadece:KK50: baska turlu olmaz.
oda yenisini alsan yada degistirsen daha iyi.

yukadakinin aynisini yazmisim görmeden:)
neyse silmiyim daa.

Son düzenleme:
hımmm yenisini aldım bile artık elimdekini açsaydım iyiydi ben yinede nemlendirici losyonla bi denicem :):)

avcuna fondoteni koyup yüzüne sürdüğün nemlendiriciyle karıştır canım. bende de vardı öyle yapıyordum. ama kapatıcılığı azalır. çöpe gitmesinden iyidir tabi

Benimde ayni durumda olan kremim var.MIssha bb kremler acik renk oluyor onunla koyu renk fondotenimi karistirdim renk tam istedigim gibi oluyor ustelik bb kremler renkli nemlendirici gayette normal losyondan daha cok ise yarar. Ya missha bb krem al yada Garnier bb kremlerin renk skalasi varmis onlardan acik olanlarindan bir tane edin. Beraber karistirdinmi tam istedigin gibi olur.Bunun disinda pudra kullaniyorsan ustune acik renk pudrada surebilirsin bu islemde fondotenin rengini kolayca acar. Kolay gelsin arkadasim.

Herk iki öneriyide denicem açık renk pudrayla da açılır gibime geliyo nemlendiriciylede açılır heralde seyreltiliyo çünkü kapatıcılığı azalsada olsun çöpe gitmesinden iyidir bencede Teşekkürler arkadaşlarım :)

X