koyu pvc pencere?

merguana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
4.648
11
33
merhaba kızlar nisanda camlara pvc yaptıracağız ve koyu renk istiyoruz

şu renkte istiyoruz
baya kaliteli ama insan güvenemiyor.güneşten zarar görür mü sizce ?
yaptıranlar var mı??

Bizim şu an kiraya verdiğimiz evde var ahşap görünümlü pimapen ama senin koyduğun renk değil daha açığı
7-8 sene olmuştur yaptıralı. Bir de Antalya'da yaşıyoruz bol güneşi olan bi yer yani :) Ama ona rağmen herhangi bir problem olmadı o pencelererde. Belki senin seçtiğin daha koyu renk olduğu için biraz tozu su lekesini falan belli eder bilemiyorum ama sonuç olarak biz memnunuz onu söyleyebilirim.

sağolasın canım.çok rahatladım

benmde tüm evimin pvcleri koyu kahve rengi ve evimiz çok güneş gören bi yer olmasına rağmen bi değişiklik olmadı. (fırat pen) güvenle taktırabilirsin

Benim pencerelerim tam sizin koyduğunuz resimdeki renk (pakpen) çok memnunum ben, çok kaliteli, daha önceki evlerimde beyaz pimapen kullandım, markasını bilmiyorum ama bunun yanında onlara pimapen denemez valla, taş gib. Evet tozu belli ediyor, ama beyaza göre çok çok daha klas duruyor, evi bambaşka yapıyor bence. Önerim ahşap renk istiyorsanız bu kadar koyu renk değilde daha açık renkler seçebilirsiniz.

evet canım gittim baktım bende bunun daha açığını beğendim.inşallah yaptıracağız.

ben de mutfak balkonunu kapattırmayı düşünüyorum.kiler olarak kullanacağım. pencereler koyu renk. yine aynı renk yaptıracağız da kararsız kaldım. fırat pen 750, winsa 950 istiyor.kalite bakımından çok farkeder mi acaba? sizce hangisi daha kaliteli

cnm biz vinsaya yaptırdık gayet güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…