Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu küllü kumral ? Yardım?

neolacakbukilo

Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2016
83
45
28
Saçlarımı kendi haline döndürmek istiyorum diplerini boyamayacağım şu an ışıltılı bi kahve rengi kızıl yansımaları var arada arada bi boya önerir lısınız nolur

palette 7.1 küllü kumral işini görür diye düşünüyorum :) kahve kızıllar çok koyu değilse yarayabilir yani nötrlüyo kızıllığı baya.

kızlar benim saçlarımda ana rengi koyu kestane platin sarı boyuyroym koyu bakır gibi bişi çıkıyorneden tutumuyor yardım edin

Kahve ve kizillik varsa kurtulmak biraz zaman aliyor. Ben bir yilda diplerini bir bucuk ayda bir boyatarak kurtuldum 7.1 kullu kumral hafif findik kabugu karistirarak. Su an tam oturdu rengi.

kızlar benim saçlarımda ana rengi koyu kestane platin sarı boyuyroym koyu bakır gibi bişi çıkıyorneden tutumuyor yardım edin
Saçına açma işlemi gerekebilir ya da 10.1 palette boyarsan belki kurtarır ama sanmıyorum platini en iyi kuaför yapar iyi bi kuaförde tutturabilirler saçına daha fazla zarar vermeden kuaförde boyat derim çünkü ben neredeyse yakıyordum saçımı

Koyu kestane saçı açmadan ne kumral ne sarı ne platin yapamazsın. Ya saç komple açılacak ve istediğin renge boyanacak ya saçı tekrar tekrar boyayarak açmaya çalışacaksın ama bu sefer degradeli bir görüntü ortaya çıkacak. Velhasıl evde yapmaya uğraşma.

• nette ararsanız cıkar bı cok sıtede var morfose iyidir kuaför malzemeleri satan yerlerde kucuk kozmetıkcılerde var ucuza

• evet dediğiniz gibi buldum şampuanı.ben şöle yapmayı düşünüyorum.saçlarımın ucu platin olduğu için saç fırçasını oryele bataırıp saçımın ucuna değdirmeden ışıltı şeklinde yapmayı düşünoyrum ama dibine kadar değil sadce orta kısımları.daha sonra siliver şampuanlada yıkmayı düşünoyrum üstüne boya geçmeden umarım iyi bir sonuç çıkar

saçı orealli bırakıp üzerine silver şampuan geçmek olur mu bilmiyorum mantıklı gelmedi. orealle saçlarına zarar verebilirsin ayrıca. kuaföre boyat bence.

kızlar kuaföre boyattım bugün oryalle açtı ama saçlarım aşırı kurudu bunun için napabilirm kurumuş olması yanmış anlamına mı geliyor

istanbulda yaşıyorsan tatlım genç kozmetik var 500ml 20tl 1 kg. 25 tl boy boy gidiyor...kuaför malzimeleri satılan bir yer..

saçı orealli bırakıp üzerine silver şampuan geçmek olur mu bilmiyorum mantıklı gelmedi. orealle saçlarına zarar verebilirsin ayrıca. kuaföre boyat bence.
canım açmayı yaptıktan sonra silver şampuanın işe yaraması için mutlaka sonu 1 ile biten bir boya kullanmalısın açmak istediğin miktara göre 11,1-10,1-9,1-8,1 e kadar diplerini ise daha koyu bir tonda yapmalısın....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…