Saç Rengi ve Saç Boyama Koyu kestaneye boyatmalımıyım?

DarkAngel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2016
3
2
25
tuba-buyukustun-koyukestane-sac-rengi.jpg
koyu-cikolata-kahve-sac-renkleri
Merhabalar✋. Günaydın herkese. Size bir sorum var yardımcı olursanız çok sevinirim.
Benim saçlarım önceden küllü kahveydi ve rengi baya açıldı değişik bir kumral oldu bende çözemedim tam.
Saçlarımın orjinal rengine dönmek istiyorum o da koyu kestane ye yakın bir renk.
Saçlarımı koyu kestane yaptırsam çok rengi açılır mı bunu merak ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim. ((Saçlarım fotoğraftaki gibi orjinal rengi. Koyu kahve denemek istemiyorum çünkü çok koyu bir siyah oluyor. Çikolata kahve de açılırsa bakır gibi bir renk çıkacağından ve bu renk bana hiç yakışmıyor. Bunuda açıklamak istedim))

Son düzenleme:
canım bende sacıı bu renge boyatmak ıstıyorum ama karar veremedım cunku benımkınde bakırlık var.koyu bır renk ıstıyoum koyu kahve mı koyu kestanemı pek karar veremedım .bende orıjınal sacıma donmek ıstıyorum orıjınal sacım koyu kumral

canım bende sacıı bu renge boyatmak ıstıyorum ama karar veremedım cunku benımkınde bakırlık var.koyu bır renk ıstıyoum koyu kahve mı koyu kestanemı pek karar veremedım .bende orıjınal sacıma donmek ıstıyorum orıjınal sacım koyu kumral
Ben boyattım çok güzel oldu kuaföre anlattım derdimi aynı şekilde o da açık kestaneyle koyu bir rengi karıştırdı ama hangi koyu renk bilmiyorum tahminim koyu kahve. Herneyse çok güzel oldu ben beğendim

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    36,8 KB · Görüntüleme: 238
X