Kötüyüm Yine Tek çizgi

BEKLEYEN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2007
61
0
Demiştimya Adet Kanamasi Yerine Kahverengi Akinti Geldi Diye.7-8 Gün Sürdü. Belim Ağridi. Hala Kasiklarimda Küçük Ağrilar Oluyo. Bugün Test Aldim .yine Tek çizgi .ne Olur Dua Edin. Psikolojik Olarak Moda GirmiştiM. Allahim Ne Büyük Hayal Kirikliği.

ALLAH SANA EN KISA ZAMANDA HAYIRLI SAĞLIKLI EVLAT NASiP ETSİN.
TEK ÇİZGİ GÖRÜPTE MORALİNİ BOZMA,
VAKTİ ZAMANI GELDİĞİNDE SENDE ANNE OLACAKSIN.
HERŞEY BEYİNDE BİTİYOR, ÇOK FAZLA STRES YAPARAK BEBEĞİNDEN UZAKLAŞIRSIN.
EN İYİSİ HERŞEYİNİ AKIŞINA BIRAK.
SADECE 1 AY BEYNİNDEN ATARSAN HAMİLE KALMA DÜŞÜNCESİNİ ( Başka uğraşlar bulursan kendine )
BELKİ DE O AY HAMİLE KALIRSIN.

GÖNLÜNDEKİ KELEBEĞİN BEDENİNE KONMASI DİLEĞİYLE...

SEVGİLER...

canım allah sana guselmı gusel bır bebıs nasıp ettı her seyde bır hayır vardır canım oyle dusun uzulme

sağolun kızlar. isteyen herkesle birlikte banada inşallah hayırlı bir evlat nasip eder Allh ım

canım herşeyin bir zamanı var sabretmeyi öğrenmek zorundayız en önemlisi moral bozmak yokk stresss yok herşey olacağına varır rabbim yardımcın olsun

Demiştimya Adet Kanamasi Yerine Kahverengi Akinti Geldi Diye.7-8 Gün Sürdü. Belim Ağridi. Hala Kasiklarimda Küçük Ağrilar Oluyo. Bugün Test Aldim .yine Tek çizgi .ne Olur Dua Edin. Psikolojik Olarak Moda GirmiştiM. Allahim Ne Büyük Hayal Kirikliği.

canım 2 sene boyunca bende hep o tek cızgıyı gordum cok uzuldum
ama zamanla alıstım o tek cızgıye daha az canım yanmaya basladı
son 2 ay ıyıce umudumu kestım olmayacak dıye nasıl olsa olmuyor dedım bıraktım ne yumurtlama gunu nede bacaklarımı dıktım tavana ınan bana adet tarıhım hangı gun ona bıle bakmadım adetım gecene kadar arkadasların ısrarıyla test yaptım oylesıne amaaan nasıl olsa yok dedım dalga gecıyordum bırde baktım cıft cızgı ınanamadım ertesı gun kan testınde ınandım
sana tavsıyem her ay adet gununu ıple cekme bırak artık bebek dusuncesını baska seylerle mesgul ol ummadıgın anda gelecek melegın sana dualarım tum anne olmak ısteyenlerle:1hug:

Bencede Tatlim Sen Düşünmeyi Birak..
Genelde Biraktiğin Zamanlarda Daha Rahat Gelme Imkani Olur.bende Kistimin Olduğunu Söylüyorum Herkese Ki Bi Beklenti Içine Girmesin çevrem.çünkü Onlarin Beklentileri Beni Daha Zora Sokuyor.
Inşş Tez Zamanda Ama Hayirli Zamanda Bebişini Kucağina Alirsin.hepimiz Aliriz

beklemek o kadar zorki şuan ben beklemede olanlardanım 4 sene d.kontrol hapı kullandım burakalı 3. ayım en 28 eylülde adet oldum ve hala test yapmadım
o kadar korkuyorumki anlatamam o tek çizgi görmek beni deli ediyo
ama şimdiye kadar hiç bir belirti olamdı en ufak leke bile gelmedi yinede inanmıyorum hamile olabileceğime ve şuan sadece kalbin atıyor hiçbişey yapamıyorum hayatla iletişimim yok iyiki burası var yoksa kime nasıl anlatırıdım..

canım öncelikle ruhen rahat olmalısın bu yumurtlama takibine günlere pozisyonlara takılma herşeyi oluruna bırak ve ne dilersen allahtan dile ve doğru zamanda hayırlısını dile, rabbim dualarını kabul eder sen de anneliğin tadına varırsın inş ama önce pozitif düşün ve bolbol dua et, herbaşarının ardında yüksek sabır ve inanç vardır

canım sakın üzme kendini demek bu ay kısmet değilmiş.bende bu ay kendimi çok hazırlamıştım ama olmayacaksa olmamuyor.bak ben bundan sonra geçikirsem acaba demiycem ve eşim hani test yap derse test yapacam sende öyle yap takma kafana tamammı.allah a emanet ol canım

X