Rüya Yorumları Kötü rüyalar...

muratoslem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
179
12
35
kızlar ya nerdeyse her gece rüyamda aşkımla tartışıyoruzz..ve her rüyanın sonunda ayrılıyoruz..ya aşkım bana seni sevmiyorum istemiyorum diye bağrınıyo,ya kızlarla geziyo beni aldatıyo ben dayanamayıp yapamıycam deyip ayrılıyorum ondan..hep böle rüyalar görüyorum..her sabah içim buruk bi şekilde uyanıyorum..telefonuma bi bakıyorum en az elli mesajj..aşkımdan bir sürü sevgi sözleri günaydın msjları..aşkm bni çok seviyo buna eminim ama neden böle rüyalar görüyorum hergece:S

Ruyalar tersine cikarmis. Bak seviyomusda seni, guzelde iliskiniz varmis. Fazla ustunde durma bu ruyalarinyerimseniben

bence de bilinçaltı olabilir.
hem o kadar büyük sorun da değil bence bu.
kıymetini daha iyi anlarsınız aşkınızın.
bide dua edip yatın eğer inanıyorsanız. daha huzurlu olursunuz.

rüyalar ruhumuzun aynası derler...
erkek arkadaşınızın sizi sevdiğinden emin olmakla birlikte kaybetme korkusunu son derecede içinizde yaşıyorsunuz.
erkek arkadaşınız ya kızlar tarafıından çok beğenilen birisi yada siz braz fazla kıskançsınız.
ilişkiniz boyunca arkadaşınızın bir kıza bir defada olsa bir saniyede olsa baktığını gördüyseniz yada hissettiyseniz bu tarz bir korku kaplar insanın içini. oda rüyalarınızda faaliyete geçer.

bence uyumadan önce size hissettirdiği güzel anları aklınıza getirerek uyumaya çalışın. ve bu korkularınızdan kurtulmaya bakın. içinizi yer kemirir yoksa. sizi sevdiğini neler yaptığını sizin için vs vs düşünerek yoğunlaşırsanız hiçbir korku kalmaz emin ol. kendi kendinizi terapi edin...
sağılcakla kalın..

bence bilinç altında ayrılık korkusu var yada bi korku var içinde adlandıramadıgın insanlar yatarken akılarında ne varsa ona dair olayları rüyasında mutluluk veya kabus olarak yaşar aynı şeyi ben görüyom herzaman içimde olan duygu aldatılmak her gece rüyamda eşimi beni aldatırken görürüm çok sitres verici bişi muhakkak piskologyardımı lazım inş kurtulursun arkadaş:nazar:

rüyalar bilinçaltında yatan şeylerle ilgilidir, bilinçaltınızdaki korkulardan uzaklaşmalısınız.

İçerik nedeniyle” Rüya yorumları “Bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

X