kötü kötü şeyler geliyor aklıma..

ipekfgf

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2007
39
0
46
kızlar bugün sürekli regl olmadan önce hafif hafif ağrı olur ya, ondan hissediyorum..
içim daralıyor.. 13 haftalık hamileyim.. allah korusun, bebeğin kalbi dursa bebek düşer mi yoksa ultrasonda mı görünür? doktor kontrolüm ayın 22 sinde.. (üçlü test için gidicem) aklımı oynatıcam... bu işin doğrusu nedir?

canımm aklına kötü şeyler getirmee..iyi düşünn...inşallah herşeyy yolundaaa giderr...

aaaa ne biçim şeyler düşünüyorsun öyle ..ilk 3 ayda bu regl ağrıları çok normal..yok bebek ölmüş yok düşermi diye evhamlanma..6 . ayımdayım benim bile kasık karın bel ağrılarım hala devam ediyor..
ağrıların şiddetlenirse dr a görün kontrol gününü bekleme canım..geçmiş olsun..

canım benim zaman zaamn evhamlık oluyo hepimizde ama senin gibi düşünmemeye çalışıyoruz.iyi düşük ki iyi olsun.allah korusun bebeğine bişey olsa dayanılmaz ağrılar hissedersin.bende 12 haftalık hamileyim ve benimde zaman zaman aynı regli ağrısı gibi ağrılarım oluyo.bunlar gebelik boyunca normal olan şeyler.bunlar dışında başka bişey hissederse yada görürsen o zaman vakit kaybetmedem dr gidersin.ama durduk yere kendini ve bebeğini yorma derim hayatım ben...allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip estin inşallah

hayatım rahim büyüyor...elbette sancılar, kramplar oluyor...hemen nasıl kondurdun kalbinin durduğunu...bu arada ayakları üşütmekte sebep oluyor buna...sıcak diye anlamıyoruz...yalın ayak filan geziyoruz, rüzgar yiyoruz...bunların hepsi birer sebep...ayaklara dikkat...çorapları çıkarma...bu aynı zamanda bebeğinin gaz sorunu olmasını da engelleyebilir...

canim o agrilar bende basindan beri var dr normaldir dedi rahim buyuyor kasiliyor bu da sende agri yapiyor dedi...ben de cok korkuyordum ama sonra geciyor inan ki...hemen kötü seyler getirme aklina...

canım hamişliğn başında o tür ağrılar normaldir.. lütf. aklına kötü şeyler getirme.. her zaman iyi düşün iyi olsun herşey..

kızlar bugün sürekli regl olmadan önce hafif hafif ağrı olur ya, ondan hissediyorum..
içim daralıyor.. 13 haftalık hamileyim.. allah korusun, bebeğin kalbi dursa bebek düşer mi yoksa ultrasonda mı görünür? doktor kontrolüm ayın 22 sinde.. (üçlü test için gidicem) aklımı oynatıcam... bu işin doğrusu nedir?
canım artık bebeğinin organları oluştu ve bebebğin büyümeye başlıyor buda rahim büyüyor demektir .o yüzden de bu tip ağrıularla karşılaşman çok normal ben de ilk zamanlar türlü çeşit ağrılar yaşardım hatta dün bütün gün kasıklarım ağrıdı ayrıca böyle ağrılar bazen gebeliğin sağlıklı gittiğine işaret olabiliyor çünkü rahimin düzenli olarak geliştiğini gösterir. yani bu ağrılar çok normal kanama yaşamadığn sürece korkma derim[,fakat ağrılar sıklaşırsa tabiki bi doktora görün ama ara ara ağrıyosa hiç telaşlanms şeker./B]

ee kızlar ne alakası var diyeceksiniz belki bana güleceksiniz ama, yaaa söylemezsem çatlayacam,, yaa beimde hiç ağrılarım olmuyor, bu normal mi yaaa? bu rahim hiç büyümüyor mu yoksa??

canım bunlar her gebenin abşına gelen olaylar gebe kaldıktan sonra her ay sanki adet olacakmışsın gibi ağrıların olur ben 2.gebeliğimi yaşıyorum 1.dede vardı bundada var normal bunlar sıkma canını hemen evham yapma sters iyi değil biliyosun rabbim korusun senide meleğinidea.s.

kızlar hepinize desteğiniz için çok tesekkür ederim...
içimi rahatlattınız gercekten..
bugün biraz daha iyiyim çok şükür..
deli deli seyler düşünüyorum sürekli..
aslında yaptığımın yanlıs olduğunu biliyorum.. ama beynimi kontrol etmekte cok zorlanıyorum..
hiç evhamsız biriyken deli gibi evhamlı biri olup çıktım...

kızlar hepinize desteğiniz için çok tesekkür ederim...
içimi rahatlattınız gercekten..
bugün biraz daha iyiyim çok şükür..
deli deli seyler düşünüyorum sürekli..
aslında yaptığımın yanlıs olduğunu biliyorum.. ama beynimi kontrol etmekte cok zorlanıyorum..
hiç evhamsız biriyken deli gibi evhamlı biri olup çıktım...
işte bu yapman gereken bu silkelenip at üzerinden kötü evhamlarını
herkesde olan şeyler bunlar ama sana da hak veriyorum tabi ki insan hamile olunca dahada bi hassaslaşıyor ama sen zaten yapman gerekeni biliyosun stres yok panik yok kocaman öpüldün :CüvCüv:a.s.

seni o kadar iyi anlıyorumki
aynı ben de snein gibiydim ve hamilelgimiz heir etmistim kendime
simdi pismanım keske tadini cilkarsaydım sacmasapan seyler dusunecegime diyorum
tadini cikarrrrrrrrrrrttttttttt

X