kötü kokulu akıntı???

mysweetbaby

sabrın sonu selamet
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
320
172
kızlar adetim 2 gün gecikti çamaşırımı çok sık değiştirmeme rağmen çok rahatsız oluyorum kötü bir koku oluyor sizin de başınıza geldi mi? nedir bu ya öğğğ kafamçokkarıştı

Tam olarak bilemiycem ama ,

ben kürtaj olduktan sonra kontrole gittiğimde doktoruma enfeksiyon var mı olabilme ihtimali nedir dedim

o da şu an da öyle bi durum görünmüyor eğer beyaz akıntında kötü koku ve renk değişikliği

hissedersen gel tahlil yapalım bu enfeksiyon belirtisidir demişti....

Uzun sürerse bi doktora görünürsün canım belkide geçici

bişeydir 1-2 gün daha dikkat kesil bakalım değişme olcak mı

Son düzenleme:
canım kötü kokulu akıntı enfeksiyon belirtisidir diye biliyorum bende ama hamileliktede akıntının farklı bi kokusu olabilirmiş diyede okumuştum biyerde
sen tekrar test yapıcaktın canım yaptınmı

canım muhtemelen enfeksiyonal bir durum söz konusu.
doktoruna görünmeni öneririm.
bende hamileliğimde idrar yolu iltihabı geçirdim.tropikal antibiyotik kullandım.

evet haklısınız deva ederse gidicem doktora test yaptım az önce tek çizgi çıktı 3gün oldu gecikeli ama nedir anlayamadım?? :umursamaz:

bende çok oluyo 10+ 2 günlük hamileyim milletin yanına gidemiyorum onlarda hissetcek diye çok acayip günlük pedde kullanımıyorum ama günde en az 2 tane iç çamaşırı değiştirmek zorunda kalıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…