Kötü İçerik Butonuna Basınca Şikayetim Nereye Gidiyor??

azelya55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
7.058
21
40
http://www.kadinlarkulubu.com/dugun-mekani/28681-dugun-mekani-salon-kir-dugunu-vs.html

Bu adreste 2 gündür hakaret edenler var, neden cezasız kalıyorlar?? 2 kez de ben kötü link butonuna bastım, ama bir değişiklik olmadı benneyaptımki
Üzüldüğüm konu ben ilk üye olduğum zamanlarda bir arkadaşa (evde köpek bakılmaz, ev leş gibi kokar dediği için)"siz evi temiz olmayan insanların evine gitmişsiniz" dedim diye 3 gün ban yedim keza diğer arkadaşta yedi benneyaptımki

Yediremedın mı yanı benı...Burda her tür insan var sen bilmiyor musun?Sana mı soracaktım ben nerde yapacağımı.Çoğu toplanmıs burda kımı okumus kımı okumamıs kımı yedırerememıs kendıne lısansı ısaretlemıs vs..... Gülüyorum ben size ya.Biz Türkiyeyi size mi emanet etmişiz ya büyük hata yapmışız o zaman.Bir de gelmıs bana benı tanıyan tanıyor diyorsunuz sankı burası cemiyet:))) Allahın okuyupta ıkı kelımeyı bır araya getırıp farklı cumleler kuramayacak aciz insanı:))) Papağan gıbı benı tanıyan tanıyor dıyor.Sen Türkçeden anlamıyorsun herhalde Bursada hangı dil konusuluyor merak edıyorum Sana ıstersen İngilizce Almanca İtalyanca bile ifade edebılırım ama ne yazık kı sen Basta Anadılını konusmayı beceremıyorsun.Okumakla adam olunuyor ama sen bunu becerememıssın hala.... Ya cevap vermeyeyım dıyorum dayanamıyorum ama cok eglenıyorum yaaaa...Senı alan ınsanada allah saglık sıhhat versin.Evlenmeden once sen bıraz olgunlaş bence.Çocuk gibisin.Bak bu da yetısme tarzı.Dünya ınsanı olmak baska.Hala bana cevap yazmakta usanmıyorsun çirkefleşecek halım yok senin gibi.Ayrıca sana tekrar söylüyorum Cennet mahallesı dedım cunku sana en cok orası uyuyor:))Senı burda gormem yetti...Senden adam olmazzzz.... Çunku sana her cevap yazdığımda benımle konustugun ıcın sana sans tanımış oluyorum ama sen kımsın kı??Basit insan...Sen kendını yorma ben senı anladım..Kısaca sana kıro sanayi derler.Dahada cevap yazan senın gibi bayağılaşsın...

Bu da bahsettiğim hakaret içerikli msj

walla cnm bnde arasıra böle hoş olmayan yada aykırı yasak mesajlarla karşılaşıyorum ozmn neyapıyorum biliyomusun
konu uzayıpta daha beter hakarete dönmeden o andan online olan hangi yönetici varsa(kuzey uzman elif...)
direk o linli alıp profiline yoluuyorum
hiç hoş değil şu mesaj yani
hepimiz insanız kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı YOK

KULUN KULDAN FARKI YOK BıLESıNıZ

walla cnm bnde arasıra böle hoş olmayan yada aykırı yasak mesajlarla karşılaşıyorum ozmn neyapıyorum biliyomusun
konu uzayıpta daha beter hakarete dönmeden o andan online olan hangi yönetici varsa(kuzey uzman elif...)
direk o linli alıp profiline yoluuyorum
hiç hoş değil şu mesaj yani
hepimiz insanız kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı YOK

KULUN KULDAN FARKI YOK BİLESİNİZ

Bak bunu düşünmemiştim hiç, teşekkür ederim cevabın için.Bundan sonra linkle özel msj atıcam.
Bu hakaretler bana edilmedi ama bana edilmiş kadar rahatsız etti beni :eek:klava:

kızlar ilginize teşekkür ederim o mesaj direk bana yazldı sinirlerim bozuldu ama arkadaş kendisini bişekilde belli ettiği için artık cevap vermiycem gereği neyse yapılır umarım

birde arkadaşlar artı repi ne kadar kullanıyorsa
eksi repide gerktiği yerde gerekli insanlara vermeyi bilmeliyiiz
allah biliyor daha önceden hiiç kullanmdığım bişeydi
şimdiye kadar 3 kişiye verdim ama gerçekten hak ettikleri için....

birde arkadaşlar artı repi ne kadar kullanıyorsa
eksi repide gerktiği yerde gerekli insanlara vermeyi bilmeliyiiz
allah biliyor daha önceden hiiç kullanmdığım bişeydi
şimdiye kadar 3 kişiye verdim ama gerçekten hak ettikleri için....

Ben artık eksi rep kullanıyorum, önceden kullanmıyordum ama hakedenler var :eek:klava:

Ben artık eksi rep kullanıyorum, önceden kullanmıyordum ama hakedenler var :eek:klava:

ben hala kullanmıyorum çünkü olay büyüyor o zaman
size hakaret eden birine eksi rep verdiğinizde dahada artıyor hakaretin boyutu
geçenlerde profilime ağza alınmıcak şeyler yazıldı
sebebi eksi rep vermem benneyaptımki
geçen üyenin biri topiğin ortasında bana aynen şunu yazdı
sana tavsiyem sen böyle topiklere yazma gizli komplekslerin ortaya çıkıyor
eksi rep vermedim cevap verdim ama uzasın istemediğim için
lütfen uzatmayın cevap yazmayın oldu
o yüzden size tavsiyem eksi repi o kadarda sıkça kullanmayın
bırakın yöneticiler ilgilensin

Son düzenleme:
ben hala kullanmıyorum çünkü olay büyüyor o zaman
size hakaret eden birine eksi rep verdiğinizde dahada artıyor hakaretin boyutu
geçenlerde profilime ağza alınmıcak şeyler yazıldı
sebebi eksi rep vermem benneyaptımki
geçen üyenin biri topiğin ortasında bana aynen şunu yazdı
sana tavsiyem sen böyle topiklere yazma gizli komplekslerin ortaya çıkıyor
eksi rep vermedim cevap verdim ama uzasın istemediğim için
lütfen uzatmayın cevap yazmayın oldu
o yüzden size tavsiyem eksi repi o kadarda sıkça kullanmayın
bırakın yöneticiler ilgilensin

Boşver, etsin hakaret...O hakaret ettikçe ben gülerim, onun hakaret etmesi o an kafayı yediğinin işaretidir :jeyyar:
Alt tarafı ne olur, ben eksi rep verdim diye o da bana verir, hırsını alır :)

bu nasil bir usluptur anlamadim. soktayim resmen. ama hic merak etme canim... kotu icerik kesinlikle gitmesi gereken yere gidior. eger hakliysan gerekli ceza veriliyor. sadece biraz gec gormus olabilirler... o da normal cok yogunlar biliyorsun...

duyarliligindan dolayi da tebrik ediyorum seni... gercekten cok cirkin seyler bunlar...

Boşver, etsin hakaret...O hakaret ettikçe ben gülerim, onun hakaret etmesi o an kafayı yediğinin işaretidir :jeyyar:
Alt tarafı ne olur, ben eksi rep verdim diye o da bana verir, hırsını alır :)

işte dediğin gibi olmuyor malesef
eksi repi hak edene veririm gıcık olduğum üyelere beğenmediğim konulara değil
gerçekten hak edene
ki hak edilmiş bir durumdu benden hariç bir çok kişi eksi rep verdi zaten banlandı nihayetinde de
ama eksi repi hak edecek nitelikte bir mesaj yazan üye
her ağzına geleni yazabilme özgürlüğüne sahip olduğunu
oturduğu yerden insanlara işine geleni söylebileceğini sanıyor durum böyle olunca
hakaretler ardı ardına geliyor o yüzden eksi repi kullanmıyorum
ne şahsıma edilmiş hakaretlerde nede başka üyelere
en güzeli yöneticilere iletmek
aslında sanal alem biraz umursamaz olmak gerekiyor
oda bende yok malesef o yüzden kendime bulaştırmadan halletmek en güzeli

işte dediğin gibi olmuyor malesef
eksi repi hak edene veririm gıcık olduğum üyelere beğenmediğim konulara değil
gerçekten hak edene
ki hak edilmiş bir durumdu benden hariç bir çok kişi eksi rep verdi zaten banlandı nihayetinde de
ama eksi repi hak edecek nitelikte bir mesaj yazan üye
her ağzına geleni yazabilme özgürlüğüne sahip olduğunu
oturduğu yerden insanlara işine geleni söylebileceğini sanıyor durum böyle olunca
hakaretler ardı ardına geliyor o yüzden eksi repi kullanmıyorum
ne şahsıma edilmiş hakaretlerde nede başka üyelere
en güzeli yöneticilere iletmek
aslında sanal alem biraz umursamaz olmak gerekiyor
oda bende yok malesef o yüzden kendime bulaştırmadan halletmek en güzeli

İşte canım diyorsun ya eksi repi hakedene veririm...
Eee ben de aynı şeyi diyorum hakedene veriyorum ki şu gösterdiğim örnekteki kişi de haketmiş ve haliyle almıştır benden eksi repi...
Ben o üyeye gıcık mı oldum hayır, benle bir atışması da olmadı ama uslüp çirkindi ve ben de hakettiğini düşündüğüm için verdim.

İşte canım diyorsun ya eksi repi hakedene veririm...
Eee ben de aynı şeyi diyorum hakedene veriyorum ki şu gösterdiğim örnekteki kişi de haketmiş ve haliyle almıştır benden eksi repi...
Ben o üyeye gıcık mı oldum hayır, benle bir atışması da olmadı ama uslüp çirkindi ve ben de hakettiğini düşündüğüm için verdim.

elbette haklısınız uslüp çirkin ve hak ediyor
ama benim anlatmak istediğim uslubu çirkin olan bu üye dahada çirkinleşebilir
başıma geldiği için kendimce böyle düşünüyorum
bu üye zaten hakaret ediyor eksi repi alırsa gözü dahada çok döner diyorum -tatlicadiarzu-
sanalda olsa insanın sinirlerini bozuyor
yüzden pasif kalmak ve yöneticilere iletmek en iyisi diye düşünüyorum
şahsi fikrim böyle ama sizde haklısınız hak edenle hak etmeyeni ayırmak lazım ki
herkes hak ettiği konumda olsun

elbette haklısınız uslüp çirkin ve hak ediyor
ama benim anlatmak istediğim uslubu çirkin olan bu üye dahada çirkinleşebilir
başıma geldiği için kendimce böyle düşünüyorum
bu üye zaten hakaret ediyor eksi repi alırsa gözü dahada çok döner diyorum -tatlicadiarzu-
sanalda olsa insanın sinirlerini bozuyor
yüzden pasif kalmak ve yöneticilere iletmek en iyisi diye düşünüyorum
şahsi fikrim böyle ama sizde haklısınız hak edenle hak etmeyeni ayırmak lazım ki
herkes hak ettiği konumda olsun

Benim başıma gelmedi ama gelcek gibi hissediyorum artık :jeyyar: Senin dediğinde bir önlem aslında..Karşılık vermeyeyim yeter ki sussun, sinirimi bozmasın diyorsun sen..
Haksızda değilsin, ben de çenemi tutmayı öğrenebilirim zamanla belki benneyaptımki

şimdi okudum. ve şoktayım. bu nasıl bir,üslup... eksi rep verdim.çok kötü bir yazıydı...

Son düzenleyen: Moderatör:
ya bu rapler nerden verılıyo bana da söyler mısınız herkes hak ettığını alır.kımse kımsenın efendısı değil sanal ortamda gelıcekte hakaret edıcekte kzılar hiç takılmayın valla bı ınsanı sınır etmenın en ıyı ve kolay yolu o sınırlendıkce sızın soğuk kanlı ve alaycı bakışınızdır bırakın o kudursun olduğu yerde cevap vermeyın hatta gülücük koyun öpün onu felan kale almadığınızı felan anlasın yanı.burda öyle gelıp hava yapması kolay yanı hiç takılmayın aa rıca ederımkaydirigubbakcemile5

Güzel bi konuya değinmişsina.s..Bende kötü içeriğe bastım o kişi için.
Bi arkadaşımıza yazılmış olsa bile direk üstüme alınıp rahatsız oldum o kişiden.
Ama hala gereği yapılmadı!! Neden acaba..

ya bu rapler nerden verılıyo bana da söyler mısınız herkes hak ettığını alır.kımse kımsenın efendısı değil sanal ortamda gelıcekte hakaret edıcekte kzılar hiç takılmayın valla bı ınsanı sınır etmenın en ıyı ve kolay yolu o sınırlendıkce sızın soğuk kanlı ve alaycı bakışınızdır bırakın o kudursun olduğu yerde cevap vermeyın hatta gülücük koyun öpün onu felan kale almadığınızı felan anlasın yanı.burda öyle gelıp hava yapması kolay yanı hiç takılmayın aa rıca ederımkaydirigubbakcemile5

kötü içerik yazısının solundaki terazi işaretinden veriyorsun canım.

http://www.kadinlarkulubu.com/dugun-mekani/28681-dugun-mekani-salon-kir-dugunu-vs.html

Bu adreste 2 gündür hakaret edenler var, neden cezasız kalıyorlar?? 2 kez de ben kötü link butonuna bastım, ama bir değişiklik olmadı benneyaptımki
Üzüldüğüm konu ben ilk üye olduğum zamanlarda bir arkadaşa (evde köpek bakılmaz, ev leş gibi kokar dediği için)"siz evi temiz olmayan insanların evine gitmişsiniz" dedim diye 3 gün ban yedim keza diğer arkadaşta yedi benneyaptımki

Merhaba..
Üyelere sürekli bizleri kötü içerik butonundan çirkin mesajlar hakkında bilgilendirin, biz de gerekeni yapalım diyoruz ama sitede o anda aktif olmayan bir yetkili zaten mailinide açıp okumayacaktır..

Ayrıca çoğu kez profil mesajlarını yazan bir üye bile, bildirime basıp,profile bıraktığı ''öptüm seni muccckk'' gibi bir mesaj için bile kötü içerik maili atmaktadır..

Şimdi iki gündür kötü içerik yapmışsanız keşke bir de o anda sitede aktif olan bir yetkiliye özel mesajla bunu bildirseydiniz,işlem daha hızlı olacaktı..

Bize şikayette bulunan hiçbir üyenin şikayeti değerlendirilmemezlik yapılmadı,es geçilmedi,göz ardı edilmedi..Varsa aksi bir durum lütfen bu başlık altından yazılsın..Şikayet ettim ama görmezden gelindi diye..

Yine belirtiyorum kendi şahsıma sizden bir şikayet almadım,editör arkadaşlarım da alsaydı bunu bize mutlaka bildirirlerdi..
Gecikmiş olsada gereken yapılacaktır..

Teşekkürler..

Güzel bi konuya değinmişsina.s..Bende kötü içeriğe bastım o kişi için.
Bi arkadaşımıza yazılmış olsa bile direk üstüme alınıp rahatsız oldum o kişiden.
Ama hala gereği yapılmadı!! Neden acaba..

Gereğinin hala yapılmamasının altında yatan bir şey yok sevgili dilevinxx..
Nedenini yukarda konu açan arkadaşımızın yorumunun altında izah ettim..Sizin bu konuda farklı bir görüşünüz varsa okumayı isterim..

Son düzenleme:
Size direk link atıp, özelden msjla bildirmek hiç aklıma gelmedi benneyaptımki
Hatta konuyu açarken çekindim biraz, şikayet eder gibi olcak biraz diye, galiba da öyle oldu :uhm:
Bundan sonra dediğiniz gibi yaparım, ilginize teşekkür ederim..
Bu arada kötü içerik butonunu zevkine kullanan üyelere de şaştım doğrusu..

X