köşe takımıma nasıl perde ve halı almalıyım? resimli

ocean_28

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2013
116
19
merhaba arkadaşlar daha önce de konu açmıştım ama pek cevap veren olmadı. Oturma odasına köşe takımı aldım. halı, perde, tv ünitesi ve aksesuarlar almak istiyorum. Perde zebra düşünüyorum ama yan fon ve halı rengine karar veremedim. önerilerinize ihtiyacım var. şimdiden teşekkür ederim. köşe takımım ekledim.Kırlentleri pembe, sarı, mavi, yeşil ve pembe renkte

fonları turkuaz ya da hardal sarı yastıkların renginden ,halıyı da krem rengi sadece seçerseniz sanırım güzel olur

mavi renk hali olmasın bence ,fonlar ve kırlentler yeterli diye düşünüyorum

oturma odanız küçükse kesinlikle koyu tonları tercih etmeyin,ama illa renk istiyorsanız aksesuarlarla renklendirebilirsiniz.

Koltuğunuz krem halıyıda krem alacaksanız yeşil fon güzel durur.minik bir örnek aşağıda.

Birde zebra kullandınızmı bilmiyorum, kullanmadıysanız hiç bulaşmayın temizliği zor.ben sadece mutfağımda kullanıyorum mecburiyetten.klasik tül daha kullanışlı ama karar sizin.

Tul zaten beyaz olur fon sarı ve ya kahverngı olablr halda krem uzerıne kahve desenlı cok gz yormayan oldkca sade bı halı olr dye dusunuyrm

Koltuk takımınizin durumunu benim koltuk takımı benzettim için koydum . Birden fazla renk olunca sade bir seçim yapmanız daha uygun olur. Çünkü koltuğunuzda birden fazla renk var. tek renk olsa gönlünüze göre bir renkle kombine yapabilirsiniz. Ben Eviminde en çok zorlandığımm hali ve perdeydi krem olmasın derseniz bence ona yakın hafif aradan geçişleri olan bir halı da olabilir. Size tavsiyem beğendiğiniz halılar denemenizz. Perdesi de sade krem olabilir fon kullanmanıza gerek yok gibi. Şimdiden kolay gelsin

Sarı ve yeşil perdeler güzel olabilir. Icine de krem rengi düz ucunda gupur olan bir tul tercih edebilirsiniz. Yada kemik rengi bir tul. Halınız krem rengi olursa kullanmasi zor olabilir. Yine kemik rengi hoş olanilir. Koltugunuzdan bir kac ton koyu olacagi için dengeler. Bir de haliyi sade alin bence spor dursun. Karışık hali gözü fazla yorar. Mumkunse dümdüz bir hali olabilir.

Secimleriniz cok dengeli olmus. Perde de cok ferah. Enn sevdigimmm

Tul zaten beyaz olur fon sarı ve ya kahverngı olablr halda krem uzerıne kahve desenlı cok gz yormayan oldkca sade bı halı olr dye dusunuyrm
teşekürler yorumun için. halı henüz almadım biraz araştırdım ama halılar genelde çok desenli göz yorucu geldi. bu nedenel düz krem renk bir halı almayı düşünüyorum. mavi fon beyaz zebra perde aldım. sarı da hoş bir renk yan fon olarak düşündüm ben de ama maviyi çok sevdiğim için daha ağır bastı

çok hoş olmuş odanız sade halı ve tül daha iyi olmuş. ben de sizinkine benzer bir halı düşünüyorum. perdemi daha önce almıştım. beyaz zebra ve mavi yan fon. fon olmadan zebra perde çok boş duruyor bu nedenle fonu tercih ettim

teşekkürler yorumun için. beyaz zebra ve mavi fon almıştım. halı henüz alamadım. krem renk düz halı sade olur diye düşündüm ama oturma odası olduğu için kullanması dediğin gibi zor olabilir. kemik renk halılara bakmamıştım düşünülebilir , bu seçeneği de göz önünde bulunduracağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…