Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu KOSE TAKIMI ALAN VAR MI

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

tugba4859

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2015
91
42
32
ya salon takımım yemek odası uyumlu aldık pembeydi kose alacaz karar verdik ama nerden alacaz bilmiyorim güzel kose takımları bilen var mi fotosunu atsa ..

Enza home ve doğtasta var.
Fakat salon takiminin köse olmasi biraz dezavantajli bana kullanisli gelmiyor.
Tv izlediginiz kitap okudugunuz bi odaniz varsa orada kose takimi kullanmak daha mantikli oluyor.

Enza Home tavsiye etmiyorum. Koltuğumuz bir sene dolmadan tüylendi.

Köşe Takımı almadan önce düşün derim
Eşimin israriyla dünya para verdiğim köşe takimini 1 yılı doldu ve cikarttim evden
Büyük almıştım ama yine de kullanışlı olmadı
Ve temizlik yaparken de beni sinir ediyordu çekmek zor olduğu icin

Valla ben memnunum köşemden. Kalabalık gelen giden yoksa iki kişiye ideal hatta... Hele ilk bir kaç sene küçük evde oturacaksanız berjeri üçlüsü ikilisi hayatta sığmazmış bizim minik eve.
Bir de atamayla yabancı şehre gittik aileler de pek gelmiyor gelse de üç beş kişi geliyor, sıkışıp samimi samimi oturuyoruz.
Kalabalık gelen giden olmaz ev de ufak diyorsan güzel. Ben köşeyi kapıyorum eşim pufa uzatıp ayakları yayılıyor oh mis
Bizimki Tepe Home bu arada leke tutmuyor hiç gayet memnunum silinince her tür inatçı leke de çıkıyor öneririm

Ben de tepe homedan aldım çok memnunum kumaşı leke tutmuyor ve çok rahat tavsiye ederim
Tepe homedan hangi modelleri aldiniz ve hangi kumaslar resimleri varmi merak ettim :)

Benm köse takimım her iki tarafıda bazalı ve yatak oluyo ve istersen yerlerini değiştirebiliyosun kısa ve uzun olan taraflarını ve büyük biraz ben cok memnunum cok kullanısli evkurdan aldim ben ama benm icin tek kotü tarafı evde sıkılınca koltukların terini değistirme gibi bi şansım yok salonum hep aynı olmak zorunda ama kücük evler icin ideal bence

Ay hastasiyyiimm ama suna dikkat edin diyelim resimde ya da ornekteki rengi begenmedniz baska kumas istediniz...kafasina gore desen yapiyorlar aldim ben kibar birsey sandim dev gibi birsey cikti bide duz degil dalgali yapmislar oturma yerlerini ben tabi sok...goruntu salas duruyor şıktan ziyada...degisim olmaaadi elalem oyle seviyormus bende kaynadim arada ... alıştık artik ama bunlara dikkat edin

Bizimki bundan istersen böyle açılıyor ama bizim o tahta kısmından bi tarafında var bide bizimki otırulacak yerler koyu kahve öteki yerler krem deri ama istediğiniz renk yapıyorlar

Eklentiler

• images.jpg
    15,4 KB · Görüntüleme: 249
Bizimki bundan istersen böyle açılıyor ama bizim o tahta kısmından bi tarafında var bide bizimki otırulacak yerler koyu kahve öteki yerler krem deri ama istediğiniz renk yapıyorlar
Konu sahibesi bunu alin hem kullanisli hemde dipdibe oturma açısından aile saadetine katki olur..rajon boyleymis dersiniz huzurunuz artar sahsen sevdim fikri birde evli olaydim iyiydi..

Konu sahibesi bunu alin hem kullanisli hemde dipdibe oturma açısından aile saadetine katki olur..rajon boyleymis dersiniz huzurunuz artar sahsen sevdim fikri birde evli olaydim iyiydi..
aslında küçük bir takım değil ama her an yanyana dipdibe olmak güzel bence

Tepe homedan hangi modelleri aldiniz ve hangi kumaslar resimleri varmi merak ettim :)

Model adını bilmiyorum ama ekteki köşeyi almıştım, ikili koltuk ayrı satılıyordu onu da birleştirdim. Kumaşın kullanımı gerçekten çok rahat şimdiye kadar ne döküldüyse ıslak havluyla sildim hemen geçti. Kumaşın adını da bilmiyorum malesef ama bu model zaten bu kumaşla satılıyor.

Eklentiler

• image.jpeg
    79,6 KB · Görüntüleme: 259
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…