Saç Bakım Ürünleri koruyucular*

denizaysim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
520
2
30
Osis Flatliner
bu ürün saçı 200 c ısıya karsı koruyormusmükemmel
düzlük sağlıyormus arkadaşlar
artık bu düzleştirme işleminden korumaya kesin bi çözüm istiyorum
bu ürünü kullanmayı düşünüyorum kullanan varmı
ya da başka bi ürün kullanıp da gercekten
saçı koruma hakkında iyi sonuçlar alan varsa lütfen yazalım
okadar çok sey yazıyorki her tarafta insan hangisini alıp kullanacagını
bilemiyorum.piyasada birsürü sey var aylardır yoıllardır arıyorum
ama herkes o iyi bu iyi hangisini kullanacagımı bilemiyorum
-selective protek de var onu da kullanmayı düşünüyorum ama karar veremiyorum.
lütfen birbirimize yaRdımcı olalım ve doğru ürünü bulalım :KK43:

Açıkçası ben ürünlerin bukadar yüksek bir ısıya karşı koruma sağlayabileceğine inanmıyorm :uhm: ah keşke olsada böyle bebek saçı gibi olsa tekrardan saçlarım bana kalırsa kimyasal işlemlerden ısıdan uzak tutmak kendi haline bırakmak vede arada doğal bakımlar gibi geliyor bana varmı önerisi olan?? bide aklımdayken sorıyım sizlerede zeyinyağı vs bakım yaptıktan sonra saçlarım sertleşiyor ve resmen uzuyorlar sizdede oluyormu böyle??

ama sısdan da uzak kaLAmıyoRsun ki
biz kızLAr oLarak güzeL
göRünmek doqamızda vaR.
heRkes bu basLıkta biLdikLErini payLasırsa daha rahat çözüm buLAbileceqimizi
düşünüyorum.
şu selective protek su işe yarıyormu?? elektriklenme ve kırık önleme bakımından

Son düzenleme:
Şu mavi fön sularından kullanıyordum bende magicare selective falan ama hepsi berbat sonuç verdi.Herşeyden önce kazık gibi yaptı saçlarımı.Strawberry den Chi Silk Infusion ve Chi Infra Thermal Treatment ürünlerini aldıktan sonra bunca zaman saçlarıma yazık ettiğimi anladım.Bu marka yurtdışında çok fazla rağbet gören fiyat olarak da uygun bir marka.Youtube da pek çok review videolarını izleyebilirsiniz fikir edinmek için.Thermal Treatment adı üzerinde ısının verebileceği hasarları onarmaya yönelik bir ürün.Bu ürün saç kremi gibi banyoda uygulanıp 3 dak. bekletilip durulanıyor.Chi Silk Infusion yağ gibi bir kıvamı olan saçı ısıdan ve dış etkenlerden koruyan saçta bırakılan bir ürün.İkisini de düzenli kullanıorum herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

selective pro-tek i kullanıyorum.yumuşaklığından yada parlaklığından pek emin olamasamdam ama fönün etkilerinden koruyor.benim saçlarım sarı kahküllerimde fönden sonra kırklar uçlarında beyazlar oluyordu sürekli az az kesiyordum.ama her seferinde oluşuyordu.bu ürünü kullandıktan sonra kurtuldum bu dertten.gerçekten kırılmayı çatallaşmayı önlüyor.fönden önce sıkıp fönü çekeceksin.güzelde kokuyor.2 hafta oldu kullanalı.ben memnunum.

Kızlar saç şekillendiriciler başlığına da yazdım dove un çıkardığı yeni ısıdan koruyan saç spreyi gerçekten müthiş.Tavsiye ederim fiyatı da uygun çok mutlaka kullanın.

X