korunmayı bıraktıktan kaç ay sonra hamile kaldınız

VESADE

bebeğim geliyor
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
2.136
1
hamile kalan arkadaşlar korunmayı bebişiniz olsun istedikten kaç ay sonra hamile kaldınız. hadi paylaşalım. :lepi:

Ben bu ay Yasmini bıraktım.Şimdi kondomla korunuyoruz.Hap kullanmayı bırkatıktan ortalama 3 ay sonra her şey tamamen normal düzenine giriyor,diye biliyorum ben.
Tabi hap kullanıp 1 yıl sonra hamile kalan da var, hapı bıraktığı ay hamile kalan da var.
Bu soruya vereceğiniz cevaplar biz anne adayları için çok önemli arkadaşlar a.s.

bende geçen ay spralle korunmayı bıraktım bakalım artık ne zaman sonuç alacağız.darksoulriver inş senide yakın zamanda haniş olursun:Saruboceq: güzel haberlerinizi bekliyorum

bende geçen ay spralle korunmayı bıraktım bakalım artık ne zaman sonuç alacağız.darksoulriver inş senide yakın zamanda haniş olursun:Saruboceq: güzel haberlerinizi bekliyorum

iğneden se spralle korunan daha çok hamile kalıyor. sonuçta iğne hap vücuttan en az 3 ayda atılıyor ve o 1 yıl içinde ne zaman hamile kalırsan tabikide. ama sprall kullanıp çıkarttıran ve hemen hamile kalan arkadaşlarım var . yani yine rabbim bilir ama sizin şansınız çğne yada hapa göre daha yüksek

bende 3 ay oldu bırakalı korunmayı hala beklioruz.doğal yolla korunmaydı bizimkisi ilaç fln kullanmadım.bu aralar yumurtlama dönemim inş bu ay hamile kalırım dua edin kızlar nolur.

valla kızlar ilk bebeme doğum kontr hapını bıraktığım ilk hafta eşim hemen olmaz nasılsa diye korunmadığından hemen hamile kaldım şimdi 1 çocuktan beri 8 yıl geçti bunca sene hap kullandım tekrar ilk bıraktığım hafta eşimin yıllardır hap içiyorsun nasılsa bişey olmaz diye serbest oluşundan sanırım hamile kaldım çünkü günüm 3 gün geçti 1 saat sonra kan testi sonucumu öğreneceğim bende meraklandım acaba hamilemiyim diye.neyse öğrenir öğrenmez size de yazarım eğer pozitifse ikinci gebeliğimde de haptan hemen sonra hamile kalıyorum demektir

sonuç negatif yüce rabbim olmayanlara en kısa zamanda verir inşallah

Benım korunmayı bıraktıktan sonra 4.ayım hala bebıŞ yok bakalım ınsallah bu aya dıyorum umarım ya evet bıde hemen nasıl hamıle kalıyorlar bız ugrasıyoruz ugrasıyoruz sonuc sıfırrrrrrrrrrrrrrr

valla kızlar ilk bebeme doğum kontr hapını bıraktığım ilk hafta eşim hemen olmaz nasılsa diye korunmadığından hemen hamile kaldım şimdi 1 çocuktan beri 8 yıl geçti bunca sene hap kullandım tekrar ilk bıraktığım hafta eşimin yıllardır hap içiyorsun nasılsa bişey olmaz diye serbest oluşundan sanırım hamile kaldım çünkü günüm 3 gün geçti 1 saat sonra kan testi sonucumu öğreneceğim bende meraklandım acaba hamilemiyim diye.neyse öğrenir öğrenmez size de yazarım eğer pozitifse ikinci gebeliğimde de haptan hemen sonra hamile kalıyorum demektir

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 akannehirakannehir :roflol:

Ben 10-11 ay hap kullandim sonra 1 yil esim korundu. Simdi bu 6.ay bakalim ins. bukez olmustur

ben ilk hamileliğime kronmayı bıraktıktan 3 ay sonra kalmıştım malesef 4 aylıkken gebeliğimi sonlandırmamız gerekti:KK43: şimdi 3 aydır yine korunmuyoruz bakalım kısmet inşallah bu sefer bebişim sağlıkla gelir.

X