Korunmayi birakinca...

Selenais

Kelepceliyim ben sana
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2006
1.284
6
Selam Hanimlar.
Benim merak ettigim herhangi bir sekilde (hap, spiral) korunmayi birakinca ne kadar zaman sonra hamile kaldiniz?

Lütfen tecrübelerinize ihtiyacim var, simdiden tesekkürler

canımcım 2 yıl korundum 1 senedir çocuk için uğraşıyoruz. eşim korunmuştu. ben hap falan kullanmadım. uzun süre korunmak pek de iyi değil sanırım. şekil a ben

Cok tesekkürler canim cevabin icin

Ben de yaklasik 2yildan biraz fazladir korunuyorum, su anda bocalama icindeyim biraksammi birakmasammi diye.. bazilari hemen olmaz simdiden birk korunmayi diyo, ama cocuk icin hazir degilim diyorum

Cocuk icin hic hazir olunmaz zaten diyolar ondan ne yapcagimi sasirmis bir halde düsünüyorum

Konumu moderatörler silebilir
benzer bir konu zaten varmis, aradigimda bulamamistim ben
tesekkürler

slm arkadaslar bende ayni durumdayim haziranda 3.yilimiza gircez yani evliligimizin 2008 temmuzdan beri korunmayi biraktik halen bisey yok anlayamdik yani dr gittik 1 yil olmayinca tedaviye basliyorlarmis bende hic hazir degildim ama olmayinca korkuyorum yani takmamaya calisiyorum ne yapalim yapacak bisey yok yani size tavsiyem asla asla demeyin dusunun yani cunki ol diyince olnuyor malesef hayirlisi tabi .....

benimde bir oğlum var 3.5 yaşında 3 senedir doğum konturol hapı kullanıyorum ama oğluma bi kardeş düşünüyoruz hapı bırakalı 4 ay oldu geçen ay adetim geçdi hamileyim sandım ama kist varmış şimdi onun tedavisini görüyorum dr ilk bebekde tedavi için 1 sene 2. bebekde ise 6 ay veriyo bakalım artık herkes için hayırlısı....

ben hapla korunuyordum
bıraktım 2.ay adet olmadım hemen kaldım ama o düşükle sonuçlandı
daha sonra korunmama rağmen 7 ay bekledim 2.bebeğimi

X