Korunmasız ilişkiden 2 gün sonra Ella hapı kullandım ama hiçbir yan etkisini görmedim

saidtheskyyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
21
4
26
Merhabalar ben korunmasız ilişkiden 2 gün sonra ella hapı kullandım ve yumurtlama dönemime denk geliyordu ella hapı içtikten sonra hiçbir yan etkisini görmedim sadece karnımda hareketlenmeler vardı başka bir şey yoktu acaba hap işe yaramadi mi ella kullananlar yorum atabilir mi cok korkuyorum

Merhabalar ben korunmasız ilişkiden 2 gün sonra ella hapı kullandım ve yumurtlama dönemime denk geliyordu ella hapı içtikten sonra hiçbir yan etkisini görmedim sadece karnımda hareketlenmeler vardı başka bir şey yoktu acaba hap işe yaramadi mi ella kullananlar yorum atabilir mi cok korkuyorum
Ben de aynı durumda kullandım ama ilk gün içinde kullanmıştım. Hiçbir yan etki görmedim ve regl oldum yani sıkıntı yapmayın işe yaramıştır

Yumurtlamadan 1 saat sonra bile ıcsen ıse yaramaz. İsebyarayıp yaramadığını adet zamanında ogrenebılırsın ılla belırtı vercek yan etki yapacak diye bı sart yok. Ayrıca 2 gun cok gec. ..

X