Aile Planlaması korunma

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Yok hayir. Yani bende olmadi. Emzirdigim icin ve spiral yasak oldugu icin yercih ettim. Adet görmüyorum ara kanama oluyor. Ebe normal dedi

Korunma yöntemi kişiye göre değişir sizcesi yoktur yani.Senin için hap en iui koruma yöntemi olur ben kullanamadığım için bana en kötü korunma yöntemi.Korunma yöntemi için uzmandan bilgi almanız gerekir.Eğer hangisi en iyi korur derseniz hiç biri %100 değil.

Bn araştırdım hiç birinin sağlıklı değil altı aylık bebegim var korkuyorum ama eşim kullanmamida istemiyor geri çekme
yönteminde bi şey olmaz bn kendimi biliyorum diyor bn de şaşırdım ne yapacağımi
Aynen benim esim de oyle. Beklemedik bi anda bi kaza olmaz insallah

bedene giren her türlü hormonsal madde, ki aksi taktirde hormonsuz korunma ilaci yoktur, vücuda zarar veriyor.
korunmayi sanki kadinin görevi gibi gören zihniyetler var.
ver kadina hormonu keyfini sür, öyle dünya yok demek isterdim ama forumda bu gibi örnek cok görüyouz maaalesef.
en bencilce korunma yöntemi kadina hormon verilendir.

en saglikli olani prezervatif. tahris ediyorsa antiallerjik olandan kullanmalisiniz veya yeterince islaklik olmadigindan prezervatife uygun su bazli kayganlastirii jel kullanmalisiniz.

prezervatifi tek gecerim..

X