Kortizon ilaç

eylulllkgl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
12
1
24
Kortizon yüzünden yüzüm şişti bu durum ilac bittikten sonra gecer mi yani yüzüm eski haline döner mi dönerse ne kadar sürede geçer

Kortizon yüzünden yüzüm şişti bu durum ilac bittikten sonra gecer mi yani yüzüm eski haline döner mi dönerse ne kadar sürede geçer
Ben 1-2 ay kullandım kortizon. Bıraktıktan 6ay 1 sene içinde biraz attım şişliği. 2 sene sonra eskiye baya yakındım. Kişiden kişiye çok değişiyor ama. Ben bir anda kortizon yüzünden 30 kilo aldım. Baya zayıf biriyken şişman biri oldum. Her şey 1 ay içinde oldu. Görenler tanıyamıyordu. 6 sene olacak. Hala tam anlamıyla eski halime dönemedim. Burdan sonra da dönemem heralde. Yaş ilerledikçe kilo vermek de zorlaşıyor. +7 kilo falan üzerimde kaldı. Buna da şükür

3 aydır kullanıyorum bende bir ayda 10 kilo aldım 48 kiloydım şimdi ise 49-50 arası gidip geliyorum korkum sadece yüzümün geçmeyecek oldugunu düşünmem herkes geçer falan dedi ama zamanı da çok önemli benim için

Ben ilaci kullanirken tuz seker hamur isi hic tuketmedim o zaman cok fazla kilo almadim. Sisliklerimde bir iki yila gecti.

Ben ilaci kullanirken tuz seker hamur isi hic tuketmedim o zaman cok fazla kilo almadim. Sisliklerimde bir iki yila gecti.
E eylulllkgl aynen bu arada. Ben hastanede yatış yapmıştım. Yaklaşık 2 hafta. Prednol vermişler. Kortizon olduğunu söylemediler. Hastanede çıkan yemekler zaten normal tuzlu. Üstüne bir de iştahım açılmıştı sürekli tuzlu ve tatlı yemiştim. Yemeseydim böyle olmazdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…