Kornual (Cornual Pregnancy) Gebelik

nazlimerkorea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2015
9
6
38
Hanimlar basima gelen olay sebepli tamamen bilgilendirme amacli konuyu acmak istedim. Bundan 3 hafta once hamileligimi ogrendim. Bu test cubuklariyla suphelendigim ve istedigim surekli test yaparak anladim. Biraz gec dollenme olmustu anormallik vardi. Cunku bu benim 6. Gebeligimdi resmen uzman hamileydim. Ilk gebeligimde evladimi sag saglim dogurdum suan 7 yasinda. Fakat daha sonra 2. Bebegi dusundugumuzde Rabbim seker rahatsizligim yuzunden nasip etmiyor. Bu arada sekerim dogumdan sonra cikti. Daha once yoktu. Son gebelikte kontrolde doktor kornual gebelik dedi. Inanin ilk defa duydum o kadar hamile kaldim. Cok tehlikeli dedi eger tuplere dogru buyurse hastanede operasyon eger asagiya rahime dogru buyurse cok iyi. Ama su bi gercek %90 asagi egilimli oluyor buyudukce dusuyor dedi. Sag tupe yakin oldugunu ogrendim. Ve yabanci kaynaklardan okudugum kadariyla sag taraftaysa sola dogru surekli yattiginizda ters yone dusecegi bilgisini gordum. Inanin 1 hafta hic yerimden kalkmadan sol tarafa yattim. Hafif kanamada vardi progestan kullaniyorum bu arada. 1 hafta sonra kontrolde bebegin buyudugunu 7 haftalik oldugunu hafif kalp atislari bulunup rahmin icine dogru dustugunu ogrendim. Maalesef bi dahaki kontrolumde yine kalbi durmusdu ve kurtaj olmam soylendi. Kurtaj oldum hersey normaldi. 4 gun sonra agir kanama ve agri ile doktro gittim. Kornual bolgede cok buyudugu icin kanama olmus ve rahimde kan birikmis. Acil tekrar kurtaj. 3 haftadir temizlenmesi kornual nedir derken huzunle biten hikaye. Kornual suphesi olanlara tavsiyem nereye yakinsa o tarafa dogru yatin bu ise yariyor gibi . asla moralinizi bozmayin %90 asagiya dusmesi daha olasi. Saglikli mutlu gebeliginiz olur insallah. Eger sorunuz varsa yazabilirsiniz.

Sagol cnm benim. 130 sekerle 5. Dusugum bu. Koredeyim ve caresini bulamadilar :KK43: ilk isim turkiyede cok cok iyi bi doktora gorunmek. Gercekte isinde uzman biri varsa onerilerinizi bekliyorum

Merhabalar inşallah okursunuz benim de bu ikinci bebeğim doktor tam rahimle tüpün bittiği noktada rahmede inebilir tüplere de gidebilir dedi yarın yine kontrol edecek ama ben çok umutsuzum çok mutsuzum siz naptınız daha sonra

X