korkuyorum....

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
ocakta dusuk yaptım...aradan 6 ay gectıı.ama hala emın deılımm...korkuyorum...tekrar basıma gelırmı dıe...ama bı yandan da cok ıstıyorum... napcam??????:1no2:

• Konu Sahibi EU1
canım geçmiş olsun sebebini araştırdılar mı düşügünün.araştırıldıysa ona göre önlemler alırsın tedavini olursun bir daha başına gelmez inş.

• Konu Sahibi EU1
seni okadar iyi nlıyorumki bende düşük yapalı 3 ay oldu başlıycazz yeniden ama okadar krkuyorum ki ama napalım nasip kısmet degilmiş rabbimin takdiri bana aaştırma yapılmadı ilk düşügüm diye veren allah alan allah o yüzden korkmamalıyız canım daha kötüsü olabilirdi diyorum hep kendime 5 haftalıktı benim yavrum daha keseydi ya ona daha çok alışsaydım içimde kımıldasaydı diyorum ozaman dahada zor olurdu kendimi avutuyorum işte ama olucagı varsa olurr bundan kaçış yok elbet rabbim kucagımıza almayı nasip edecek herkeze dua ediyorum bence cesaretini topla düşünmemeye çalış bende öyle yapıyorum ALLLAH YARDIMCIN OLSUN

• Konu Sahibi EU1
merhaba arkadaşlar...çok üzücü ve çok kötü bir durum yaşadık(( 10 ekim günü malesef bebeğimi kaybettim...17 haftalıkken düşük yaptım...(((( herşeyim okadar normal ve yolunda gidiyordu kontrollerim çok iyidi...çok aniden oldu...birden kasılma gibi hafif ağrılar başladı ama çok şiddetli değildi.. önce gaz falan sandım sonra rahmin aşağıya doğru indiğini hissettim ve sıvı geldi hemen arkasından kanama başladı ve tüm bunlar çok kısa zamanda gerçekleşti... hemen arabay atladık ve hastane evimize çok yakın olduğu halde varana kadar kanama çoğaldı..ve malesef bebeği kaybettik...çok acı çok...(( hala psikolojimi toparlayamadım...özlüyorum bebeğimi..karnımdaki halini çok özlüyorum((( ve yeniden hamile kalmaktan çok korkuyorum....doktor düşük olayından sonra yapılan tüm testlerin normal çıktığını ve hiç bir sebep bulunamadığı söyledi....şimdi 3 ay sonra rahim kendini toparlayınca rahim filmi çekilmesini sitedi...

• Konu Sahibi EU1
allah hepinize sabır versin gene olur bebeginiz inşaallah korkmayın bi kere düşük oldu diye hep olucak hali yok kendinize güvenin gerisini allaha bırakın allah yardımcınız olsun

• Konu Sahibi EU1
saolun arkadaşlar allah kimseye yaşatmasın.....en son kotrolümde doktorum rahim ağzını kontrol etmişti gayet güzel kapalı demişti..zaten herşeyim normaldi..gayet rahat geçiyordu... hiç aklım almıyor...kader işte..allah beterini göstermesin...

• Konu Sahibi EU1
canim onu dusunerek yatip kalkma hani bi laf var ya bi seyi 40 kere soylersen olur diye
ne olacagini allah bilir dusucek diye korkarsin dusmez ama 9 ay sonra kucaginada alamayabilirsin allah gostermesin olan seyler bunlar.....korkma herseyi olacagina birak... a.s.

• Konu Sahibi EU1
olcağı varsa olur zaten.
sen dşünsen de düşünmesen de...
ben düşükten 1 ay sonra hamile kaldım tekrar.
şimdi 9. ayımdayım,kavuşucam Allahım izniyle kızıma..

• Konu Sahibi EU1
ocakta dusuk yaptım...aradan 6 ay gectıı.ama hala emın deılımm...korkuyorum...tekrar basıma gelırmı dıe...ama bı yandan da cok ıstıyorum... napcam??????:1no2:

canım hepimiz korkuyoruzz bende düşük yaptım nisanda şu sıralar tekrar deniyorum bende senin gibiydim halada korkyorum ama RABBİM ne nasip ettiyse oo olur korkunun ecele faydası yok ALLAH bidaha hiç birimize yaşatmasın inşallah ama takdiri ilahi nereye kadar olmıycak biz güçlü olmak zorundayız elbet saglıklı bebişler getiricez dünyaya bi kere başımıza geldi diye bidaha olcak diye bişe yok her hayırda bi şer her şerde bi hayır vardırr dua edicez bol bol ALLAHTAN SAGLIKLI HAYIRLI EVLATLAR DİLİYCEZ korkunu bi kenara bırak ve güzel düşün bu sefer iyi olucak dee canım dualarım sizinlee kendine çok iyi bak:1hug:

bebeklerini 9 ay karnında taşıyıp kaybedenler var onlar ne yapsın bi yerden başlamak gerek oyüzdenn hayırlısı neyse o olsunn canım

selam bende gecen yıl dusuk yaptım.sımdı 3aylık bebıslerım.ama hep korkuyla hareket edıyordum.bıraz ıs yapayım ıyı nasıl olsa hersey dedım ve yıne yatakta tehtıd teshısıyle yatıyorum.kanama da durmuyo bıraz acık pembe .off.cok uzucu hep korku kaygı.su aylar gecse hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…