Korkuyorum

neyapmaliyim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
28
22
24
Herkese iyi akşamlar, 3 haftadır görüştüğüm biri var (yaklaşık bir hafta aynı sehirlerdeydik) onun dışında iş dolayisiyla farklı sehirlerdeyiz. uzak mesafe ilişkisi yürütebilir miyim bilmiyorum onu gerçekten seviyorum ama ya benden sıkılırsa vazgeçerse diye korkuyorum. Çalıştığım yere gül de gönderdi. Herkes öğrendi tabi. Bir yandan her şeyin bu kadar hızlı yaşanması da korkutmuyor değil. Uzak mesafe ilişkisi nasıl yürütülür? Ne yapılır? Tecrübem çok olmadığı icin ne yapicam bilmiyorum. Bağlanmak istemiyorum sonuçta ne olacağı belli olmaz. Ama kendimi tutamıyorum. Telefonda konuşunca kitleniyorum o bana iltifatlar dizerken ben susuyorum. Çekindigimden konuşamıyorum

Abartma istersen
Önünü gör once Bi
ne bu kılıtlenmeler fılan

zor dostum zor
yakınından birini bul
millet yakınındakine güvenemezken uzağındakine nasıl güveneceksin?

Benimki de öyleydi, ilk 3 haftada çok seviyordu. Zamanla bağlandığım için manupüle edildim ve orda çok yalnız olduğunu bahane ederek aldatma girişimlerini bana kabul ettirmeye çalıştı. İş ailemle tanışmaya kadar geldi ama ben sonradan ne yapıyorum ya dedim. Sen bir telefon bekliyorsun, o da başkalarını gözüne kestiyor orda. Asla başlama. Başında seviyorum diyene hiç güvenme. Yanındaki ile ol. Yoksa benim gibi yılların gider. Tabi ki benim kendi gurursuzluğum da var işin içinde o ayrı ama. Boşuna konuşma bile, farkında olmadan bağlanırsın. Korktuğun kadar var. Uzaktan ilişki de tanıyamıyorsun bile. S..ktir et.

3 haftadır görüştüğünuz birine asıksınız, doğru mu anladım ?

Yani iş yeri adresine kadar her şeyinle dökülmese idin keşke 3 haftalık adama. Etrafında nasibin varsa da adam 2 uyduruk gülle önüne kesmiş iltifat ilgi egonu okşamış hoşuna gitmiş ama bu aşk değildir hadi taş çatlasın hoşlanma diycem adamla üç beş günde de ne bilim olmaz sanki, beğenme diyelim

Uzak mesafe ilişkisi çok zor , illa ki yürüten çıkabilir ama ben böyle bir ilişkiye başlamam
Ayrıca erkeklere hiç güven olmuyor
Uzaktan tanımak çok zor
Fazla kaptırmayın kendinizi

Biraz temkınlı gıt. Tabıkı sevıyorum dıcek çok guzelsın dıcek hakaret edecek hali yok ya canım

Yani uzak mesafe ilişkisinde yürüyen ilişkide var yürümeyen ilişkide var.Evliliğe giden bile var.

Elini tutamadığım adam sevgili olmaz bana sadece can şenliği olur.

Duygularını ona da bu şekilde belli etme sakın. Adam aniden yok olursa ona da şaşırma. Ne oldu hemen 2 günde sevmeler? Kontrollü ol biraz yoksa çok acı çekersin bak.

Üç haftada birini nasıl sevebiliyorsunuz?
Hayatınızda hiç mi iltifat almadınız? Hiç mi kimse size bir buket çiçek almadı? İlk defa mı biriyle bu hisleri yaşıyorsunuz?

İşte bu yüzden kızım doğduğundan beri, doğum günü ve harici sık sık çiçekler, güller aldırıyorum babasına, karşısına çıkıp her çiçek böcek verene kanmasın diye.

3 haftada nasıl tanıdınız da gerçekten sevdiğinize karar verdiniz?
Dediğiniz gibi her şeyi çok hızlı yaşıyorsunuz bence. Ağırdan alın. İse karşınızdakini tanımaya çalışarak başlayın ki bu da zaman alacaktır.

Kafalar piril piril ya. Adam hirli mi,hirsiz mi nedir diye dusunecegine neler dusunuyor hey Allam ya. Omrunde erkek cinsini ilk kez mi gordun? Uzaktan falan gormuslugun yok muydu? Yasadigin fanusa geri don yoksa seni uzerler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…