Korkuyorum :( ya yine kaybedersem? :(

CLeOpaTRa

Mina ile Yasir'in Annesi
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
6.908
34
35
kızlar ben 5 hafta 5 qünlük hamileyim dün qece wc qittiğimde benden bir kaç damla pembe kan qeldiğini qördüm senağlama acaba bebeğim düşebilir mi ? daha önce bi düşük yapmıştım zaten çok korkuyorum yaa sabahda wc qittiğimde aynı şey oldu bikaç damla pembe kan qeldi ve doktorumu aradım buqün muayneye kesin qel dedi alttan muayne eder mi? ağrım var kızlar çok korkuyorum :a015:

canım korkma kötü düşünme ama her türlü kanda leke de doktora gitmek gerekir.mutlaka git.zorunlu olmadıkça alttan muayene etmez.etse de bir zararı olmaz merak etme,doktoruna güven kötü düşünme.ben de ilk bebeğimi kaybettim,ikinciye hamileyim 15 haftalık ben hep korkuyorum ama kötü düşünme ve sakın korkma.ilk bebeğimde ben korktum hep başıma geldi .sakin ol .inan bir şey olmaz :)

Uzulme canım ya takma kafana allahın ıznıyle bısı olmaz melegıne doktor bı muayene etsın ılk once bakalım gercı arkadas doru demıs cok zorunlu olmadıkca etmez ama bıldıgım kadarıyla bazı gebelıklerde oluyo kanama yanı problem olmuyo var cunku ole tanıdıgım ınsanlar ınsallah allah hayırlısını verır hem ılk bebegını kaybettın dıye bunuda kaybederım hıssıne kapılma sakın herseyın hayırlısı olsun senın ıcın canım

daha çok küçük olduğu için anca kese görülebilir tabi vajinal utrosonla başka türlü olmaz inş problem yoktur

canım ben 17 haftalık hamıleyım kahverengı lekelenmeler ve kanamalar daha yenı durdu
5 sefer cok agır kanama gecırdım parcalar dustu ama bebegıme hıc bı sey olmadı cok sukur
bol su iç yat alttan bakıcaktır daha cok kucuk karından gözükmez henuz
Şeniz

canım bencede kötü şeyler düşünme ya bendende kan gelmişti koyu renkte hemen acile gittim ama alttan müdale yapılmadı ultrasonda baktı yattım hastanede serumla iğne yedim çok şükür şimdi iyiyim rabbim korusun meleklerimizi duruma göre değişiyo olabilir hemen gitsende bence hastaneye geciktirmeden geçmiş olsun

Son düzenleme:
benimde 6. hatfa gibi pembe renkli bir sıvı gelmişti
acile gittim birşeyim yokmuş şimdi iyiyiz allahıma binlerce şükür

dün bebeğimi düşürdüm senağlama hemde çok kötü bi şekilde senağlama hiç iyi değilim arkadaşlar çok kan kaybettim :gitme:

canım ya çok üzüldüm.allah yardımcın olsun.rabbim seni korusun.üzülme diyeceğim ama üzülmemek elde değil bilirim aynı üzüntüyü.allah sana sabır sıhhat versin dikkat et canım.

canım çok üzüldüm,Allah yardımcın olsun,bol bol dinlen,inşallah bundan sonra hayırlısıyla hamile kalır ve sağlıkla doğum yaparsın :teselli:

şimdilik uzun süre bebek düşünmüyorum canım çünkü bu benim ikinci düşüğüm ve beden olarak çok yıprandım mafoldumben

Evt canım bıraz bedenını dınlendırmen lazımmm ınŞallah hersey gÖnlÜne gre verır ama bı arkadasımız burda kan pıhtılasması demıs cnm benımde aklıma geldı bencede bı tahlıl yaptır

canım ya dinlen biraz tabii.allah gönlüne göre versin canım araştırma yapılıyormu.ikinciye olursa yapılıyor diye biliyorum ama.

bilmiorum ama araştırma yaptırmak istiorum çünkü benim ilk düşüğümde bu kadarlıktı mafoldumben

offf kimbilir ne haldesin ama allahtan umut kesilmez cnm lütfen üzme kendini umutlu ol..bizim bir ablamız 4 kere düşük yaptı ortalama aynı haftalarda kalp atılşını duyamadan..bir şey çıkmadı incelemelerde doktoru yaşından dolayı kalitesiz yumurta olacagını söyledi ama zaman zaman umudunu kaybetsede yine de bir bebegi olacagını biliyordu..nitekim en son düşügünden çok uzun bir süre geçmeden yeniden dogal yolla hamile kaldı ve şimdi bebgi ona sımsıkı tutunmuş durumda..oglu olacak ..şimdi gelecegi günü sabırsızlıkla bekliyor...sende umutlu ol gelecek sana bebegin..

X