korkuyorum test yapmaya :((((((((((

fasta

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
260
15
ya yine olmazsa diye vücudumu dinlemeyim diyorum engel olamıyorum ..anne olmak istiyorum ama olamamak korkutuyor ...bugün çok umutsuzum yardım edin arkadaşlrım desteğinize ihtiyacım var daha adetime de var hiçbir değişiklik yok bedenimde adet ağrısı başlıyor 4 gün öncesinden bu aydamı olmayacak ...Allahım yardım et bana ve dileyen herkese:çok üzgünüm::Saruboceq::Saruboceq:

Allah hakkında hayırlısını versin bende hiç belirti olmamıştı daha önceki aylarda belirtilerim var kesin hamileyim diyordum ama hep negatifti hamile kaldığım ay hiçbir belirtim yoktu ama 8 haftalık hamileyim şimdi.

bence bekle canım bende her adet dönemime yakın hep hamile oldugumu düşünerek umutlanıyorum 8 aydır hayal kırıklıgı yaşıyorum bu ay hiç birsey yapmamaya karar verdım dayanabilirsem tabi en güzeli sabret bekle adet dönemin geçsin ALLAH hakkımızda hayırlısını versın inşaallah AMİNNN....

bence de bekle geçsin sonra test yap. inşallah en kısa zamanda dileğine kavuşursun..

amin canlarım rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın..Rabbim en kısa zamanda nasip eyler inşallah:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…