Korkuyorum, Sicriyorum...

SuLtan42

Uykucuuu
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2007
4.493
6
36
$u son 1-2 haftadir sürekli sicriyorum, ödüm patlicak sanki

mesela kizkardesim bana cok normal bi sekilde abla diye seslense bile sicriyorum :çok üzgünüm:

veya mutfakta is yaparken, babam arkadan gelip kapidan bana "napiyorsun kizim" dediginde sicriyorum ödüm patliyor yaaaaaaaaaa kafamçokkarıştı
eskiden hic olmazdi
bu aralar asiri cok oluyor, herbiseyde sicriyorum hemen
sizce neden oluyor bu ?
gelip gecicimidir yoksa psikolojik bi alt yapisimi vardir ki ??

öylesine yorumlarinizi merak ettim.. bilmiyorumkismile

merhaba sultan, umarim iyisindir.. bu son zamanlar yada yakin donemde canini sikan durumlarmi oldu.. Kavga, tartisma, yada bir seydenmi korktun etkilendin.. Bende cok sicrayan bir insanim kac seneden beri var bu..

merhaba sultan, umarim iyisindir.. bu son zamanlar yada yakin donemde canini sikan durumlarmi oldu.. Kavga, tartisma, yada bir seydenmi korktun etkilendin.. Bende cok sicrayan bir insanim kac seneden beri var bu..

mrb canim,
$öyle bi düsünüyorumda
kavga tartisma falan pek olmadida
güleceksin belki ama bi korku filmi izledim ondan bayagi korkmustum :bbo:
ama sicramalarim ondan öncemi oldu yoksa sonrami orasini hatirlamiyorum pek..

o sıçrama bendede var hemde kaç yıldır.:çok üzgünüm:niye oluyo bilemiyorum.:sm_confused:

her zaman oluyo şimdi mutfaktayım diyelim.babam arkamdan gelsin napıyosun kızım desin hemen sıçrıyorum.yani ses tonu gür değil.eşimde aynı hemen bi soru sorsun odaya girsin hemen irkilip sıçrıyorum ay ödüm koptu diyorum.bilmiyorumkismile

valla al bendende okadar
benimde ne babamin nede kardesimin sesi gür degil halbuki
ya onu birak, telefon caliyor önümde ona bile sicriyorum
ya eskiden hic olmazdi, öyle narin bi yapimda yok
niye artik böyle oluyor hic anlamiyorum eyvahedigeldismile
okadar cok oluyorki rahatsiz olmaya basladim, o yüzden buraya yazmak istedim..

ben korku filmide izlemem ondan olsa desem değil bi sebep bulamadım.öyle büyük korkuda yaşadığımı hatırlamıyorum.:sm_confused:

bende sürekli sıçrarım
eşim garipsiyordu başlarda şimdi oda alıştı
arkamdan gelse
normal konussa hemen sıçrarım
nedeninide hiç düşünmedim ya
herhalde kafam dolu oluyor o anda

sultan cnmm hiç bahsetmedin bu konudan rastgele girdim vee senin konuyu gördümaklinialirimsmile
vallahi bilmemki sebep ne olabilir:hulya:

Bu durum bende de var eşim hala alışamadı
Salonda, mutfakta falan yalnızsam içeriden yanıma gelse aklım çıkıyor, sıçrıyorum, korkuyorum
Mesela iş yerimde de çok sık yaşıyorum bu durumu, sırtım dönükken arkamdan birisi gelse ödüm patlıyor öyle bir sıçrıyorum ki karşımdaki insanı da korkutuyorum.
Arkadaşlarım alıştı artık gelirken sesleniyorlar ismimle kaydirigubbakcemile3
Yıllardır var bu durum bende, acaba tedavi edilmesi gereken bir durum mudur?

bende sürekli sıçrarım
eşim garipsiyordu başlarda şimdi oda alıştı
arkamdan gelse
normal konussa hemen sıçrarım
nedeninide hiç düşünmedim ya
herhalde kafam dolu oluyor o anda

hmm iste benim kafam dolu olsa, hani o an dalgin olsam, pek önemsemicem bu konuyuda, öyle olmuyor bende iste durduk yere oluyo fisfisfis

sultan cnmm hiç bahsetmedin bu konudan rastgele girdim vee senin konuyu gördümaklinialirimsmile
vallahi bilmemki sebep ne olabilir:hulya:

aa öylemi giz, bende simdi gördüm yazdigini sırnaşık şey :1rolleyes:

valla bilmiyorumki canim, tedavi gerektircek bi durum oldugunu düsünmüyorum ama aslinda, bende aynen senin dedigin gibi sicriyorum ama yeni basladi bu bende 2-3 haftadir böyle, yani önceden yoktu fisfisfis

İçte oluşan bir korku tetikleniyor da olabilir o an,

evet bende öyle düsünmüstüm.. benneyaptımki

sultancım bende de var bu=(
mutfakta yemek yaparken annem geliyor falan çok korkuyorum elim ayağım titriyor çok oluyor bende.Ve malesef bi kere öyle oldu anneme sesimi yükselttim ''şöyle sessiz gelmeyin'' diye
Ben cidden kötü oluyorum:bbo:

acaba bu durum nolmalmi ben onu merak ediyorum.CADIARZU

o an kafam çok meşgul yada çok uykusuzsam bende de oluyor :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…