Korkuyorum acil yardım

lotusciceki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2024
43
6
Kızlar idrar testi pozitif beta 112 adet 1 gün geçti afedersiniz tuvaletteyken büyük abdestimi yaptığım sırada bir kaç damla kanamam oldu açık kırmızı kimyasal gebelik mi oluyor yerleşme kanaması mı

Kahverengi ya da koyu kırmızı yerleşme vesaire olabiliyor ama açık kırmızı gitmek gerek doktora

psikolojim çöktü daha sabah öğrenmiştim hamile olduğumu sevinemeden ne oldu
Korkmayın sağlıklı olan gebeliğe hicbirsey olmaz.kacinci haftada olduğunu hatırlamıyorum ama ben ilk haftalarda çok aşırı bir kanama geçirdim çok şükür sağlıkla doğdular önemli olan bebeğin sağlıklı olması bu haftalarda kesede görünmez daha yani yapacak çok ciddi bir müdahale yok doktor ondan öyle demiştir belki düşük önleyici verilebilir doktorun takdiri siz başka bir doktora gidin belki düşük önleyici falan verilse daha rahat hissedersiniz korkmaniz normal tabiki ama gönlünüzü ferah tutun rabbbim sağlıkla kavuştursun inşaallah

Düsük önleyici progestani bebek saglikliysa veriyor doktorlar. Genelde kalp atisini duyduktan sonra veriyorlar. Sagliksiz bebegin tutunmasi iyi bir sey degil cunku. Uzulmeyin lutfen bebeginiz insallah sagliklidir ve sizinle kalir 🙏

X