Korel Thermal Resort Clinic & Spa

MasterTur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2009
1.660
0
Korel Thermal Resort Clinic & Spa

Kütahya karayolu 13. km'de, Afyon şehir merkezinde bulunmaktadır. Yarım pansiyon, 0-9 Yaş 1. çocuk ücretsizdir. Isıtmalı açık yüzme havuzu, 3 adet kapalı yüzme havuz, termal havuz, çocuk havuzu, su kaydırağı, Türk hamamı, sauna, masaj, fitness center, sağlık merkezi, güzellik salonu, aqua terapi, tenis kortu, mini futbol, full animasyon, havuz oyunları, restaurant, lobby bar, havuz bar, disco, sağlık odası, çocuk bakımı, vitamin bar, yakut bar, gece ve gündüz animasyonları bulunmaktadır. Odalarda kasa televizyon, merkezi klima, minibar, kablosuz internet bulunmaktadır.

Oteli Haritada Görmek İçin Tıklayınız.

Detaylı Otel Bilgileri İçin Tıklayınız.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Son düzenleme:
süper bir otel bu sene gittim çok memnun kaldım yemekler çok güzel ben etçi biri olarak aradığım bütün tatları buldum otel ve havuz çok temizdi bayağı bir konforluydu bu sene yine gitmeyi düşünüyorum tavsiye ederim

Merhaba ofice,

Tekrar gitmeyi düşünüyorsanız erken rezervasyon indirimlerini kaçırmadan rezervasyon yaptırın.

Tatil Hattı
0216 550 19 19
0532 111 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

yarı yıl tatilimizin 4 gününü korelde geçirdik.çok memnun kaldım.personel baya ilgili güler yüzlü.

ben afyonluyum afyondaki biçok termal otele gttim.. korel türkiyenn en ii termal oteli..
yemekleri, bayanlara özel termal , soğuk kapalı havuz- soğuk açık havuz, karışık havuzlar.. çok kaliteli bi otel.
capris o kdr ünlü ben orayı hiç beğenmemştm kaliteli biyer değildi..

koreli tek geçerim.. balayımı bile orda yapmayı düşünüyorum aynı zamanda tesettürlü olduğum için tesettürlülere çok hitap ediyor herşeyinde bayanlara özel alternatifi olduğu için..

Çok güzel bir otel 1 hafta kaldım. Herşeyinden memnun kaldım. Termal otele gitmek istiyorsanız tek tercihiniz bura olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…